13 Toyota Supra un 6 BMW M3 – pārdošanā narkodīlera kolekcija

Foto: Ekrānbilde no paineauctioneers
iAuto | 14.05.2022

Jūnijā ASV notiks izsole, kurā pārdos narkotiku dīlerim konfiscētās automašīnas. Pavisam 27 spēkrati, tostarp 13 Toyota Supra un seši BMW M3.

Šis stāsts sākās 2020.gadā, kad policija nolēma pārbaudīt Masačūsetsas štata iedzīvotāja Korija Teilora automašīnu. Salonā tika atrasti 60 kilogrami marihuānas, bet vēlāk vīrieša dzīvoklī vēl vairāk narkotiku, ieroči un četri miljonu dolāru skaidrā naudā. Uzgāja arī Teiloram piederošu garāžu, kur rūpīgi uz liftiem bija salikti vairāk nekā 30 sportisko automobiļu.

Vīrietis tika atlaists pret drošības naudu, taču uz tiesu viņš tā arī neieradās. Kad policija izbrauca uz norādīto adresi, viņi atrada Teilora līķi.

 Jūnija sākumā Teiloram piederošās automašīnas tiks pārdotas, izmantojot Stanley J.Paine izsoļu nama pakalpojumus. Pavisam 27 automobiļi, tostarp 13 MKIV paaudzes Toyota Supra un astoņas no tām ar manuālo kārbu. Mazākais noskrējiens ir tikai 13 147 km, lielākais – nepilni 200 000 km.

Acīmredzot, Teilora vājība bijusi japāņu sportiskās kupejas, jo kolekcijā atrasti arī divi Nissan 350Z, divi Mitsubishi Lancer Evo, divi Honda S2000 un viens Acura Integra Type R. Taču tikpat labi viņam paticis BMW M3 – šādu automašīnu ir sešas, piecas no tām – E46.

Iespējams, kādam kolekcionāram Stanley J.Paine izsole būs laba izdevība, jo automobiļu sākumcena ir neparasti zema – vien 5000 dolāru.

Foto: Ekrānbilde no paineauctioneers