650 ZS kāpurķēžu pikaps Kenam Blokam (+ foto)
Sacīkšu komanda „Hoonigan Racing Division,” kas agrāk bija pazīstama ar nosaukumu „Monster World Rally Team,” prezentējusi „Ford F-150 Raptor” pikapa kāpurķēžu modifikāciju.
Plašākai publikai to izrādīs nedēļas nogalē plānotājās „X-Games” spēlēs ASV slēpošanas centrā Aspenā, bet pēc tam neparastais spēkrats piedalīsies jaunā Kena Bloka video uzņemšanā, ko pazīstamais rallija un triku meistars saviem cienītājiem parādīs nākamajā ziemas sezonā.
Bloka pikaps, kam dots nosaukums „RaptorTrax,” izgatavots Kalifornijas kompānijā „Special Vehicle Concepts” un aprīkots ar „Mattracks” kāpurķēdēm. Tas krāsots „Hoonigan Racing Division” komandas krāsās un zem motora pārsega tam atrodas 6,2 litru V8 agregāts (iespējama jauda līdz pat 650 ZS) ar „Whipple” mehānisko kompresoru. Komplektu papildina drošības karkass, „Recaro” sporta sēdekļi, jaudīga audio sistēma, jumta bagāžnieks, stiprinājumi snovborda aprīkojumam, gaismas diožu lukturi un vinča aizmugurē.
LASI VĒL
- Tikai šodien dīzeļa cena Latvijā pārsniedz 2 EUR! Cenas 23.3.2026: Dīzelis 2.057 un 95 benzīns 1.797 (+ VIDEO)
- Tuvākajos gados elektroenerģijas patēriņš Latvijā tikai pieaugs (+ VIDEO)
- ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO)
- Kā Neste Easy Charge atpazīs tavu elektromobili? (+ VIDEO)
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
