Amserv Motors" izveido filiāli Liepājā

Foto: publicitātes foto
G. | 31.10.2011

Sakarā ar SIA "Adam Auto" Liepājas filiāles restrukturizāciju, sākot ar šī gada 1.novembri SIA "Amserv Motors" pārņem līdzšinējo "Adam Auto" autocentru - salonu un servisu Liepājā, Brīvības ielā 146B. Turpmāk šī autocentra juridiskais statuss būs SIA "Amserv Motors" filiāle Liepājā, bet autocentra nosaukums - "Amserv Liepāja".

Juridiskā statusa maiņa nekādā veidā neietekmēs salona un autoservisa līdzšinējo darbu, jo tiks saglabātas tiesības turpināt Opel automašīnu tirdzniecību un veikt visa veida garantijas un pēcgarantijas remonta darbus Opel un Chevrolet markas automašīnām, kā arī sniegt servisa pakalpojumus jebkuras citas markas automašīnām.

Patlaban Liepājas filiālē noris sagatavošanas darbi Toyota autorizētā servisa statusa iegūšanai un plānots, ka 2012. gadā "Amserv Motors" Liepājas filiāle iegūs oficiālo Toyota automašīnu izplatīšanas un servisa statusu. Tas ļaus auto salonā izvietot populārākos Toyota modeļus, kā arī nodrošināt pilnu servisa pakalpojumu klāstu visiem Toyota automašīnu īpašniekiem. Līdztekus tiks saglabātas tiesības pārstāvēt Opel un Chevrolet automašīnu markas un sniegt visa veida auto remontdarbus. Kopējā autocentra platība ir 1050 kvm, no tiem jaunu auto tirdzniecības platība aizņem 400 kvm, bet autoserviss 375 kvm.

"Amserv Motors" Liepājas filiāli kopš šī gada 1.oktobra vada Inga Kuzmina. Līdz šim viņa deviņus gadus strādājusi SIA "T.N.Rozalinde" par veikala vadītāju, kā arī veikusi veikalu sistēmas "Pus 12" jauno vadītāju apmācību un ievadīšanu darbā, piedalījusies un vadījusi jaunu tirdzniecības vietu izveidi un reorganizāciju.

Opel un Chevrolet pārstāvniecība darbību Liepājā sāka 2007.gada augustā. Pateicoties šī autocentra izveidei, liepājniekiem tika radīta iespēja iegādāties jaunas Opel un Chevrolet automašīnas, kā arī saņemt kvalitatīvus autoservisa pakalpojumus savā pilsētā.

SIA "Amserv Motors" dibināts 1998. gada 29.jūlijā Rīgā. 2001. gada septembrī tika atklāts jauns autocentrs Rīgā, Krasta ielā 3 - vietā, kur tas atrodas joprojām. 2007. gadā veikta autocentra paplašināšana un izbūvēts jauns, moderns automašīnu virsbūvju remonta un krāsošanas cehs. SIA "Amserv Motors" ir oficiālais Toyota un Lexus automašīnu izplatīšanas un servisa statuss.