Avārijās Latvijā gājuši bojā divi gājēji
Vakar ceļu satiksmes negadījumos Latvijā ir gājuši bojā divi gājēji, vēl vairāki guvuši traumas.
Olaines novadā, Jelgavas šosejas 26.kilometrā, 1970.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Audi" uzbrauca 1941.gadā dzimušai sievietei, kura no gūtajām traumām mirusi negadījuma vietā.
Krāslavas novada Kalniešu pagastā, pie pieturas "Muravanka", 1970.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Ford Galaxy" uzbrauca 1997.gadā dzimušam jaunietim, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu. Gājējs notikuma vietā mira.
Rīgā, Maskavas un Eglaines ielas krustojumā, notikusi sadursme starp 1983.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Mazda" un 1994.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Volkswagen", kā rezultātā "Mazda" uzbraukusi luksoforam un aizsargbarjerai un traumējusi 2000.gadā cietušu meiteni, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.
Tāpat Rīgā, Kalnciema un Slokas ielas krustojumā, nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu uz gājēju pārejas uzbraucis velosipēdistam, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.
Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 53 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki un divi gājuši bojā. Rīgas reģionā reģistrēto 29 negadījumi ar septiņiem cietušajiem.
Par ātruma pārsniegšanu vakar sodīti 210 autovadītāji
Visvairāk protokolu noformēts Rīgas reģionā - 102. Zemgalē par ātruma pārsniegšanu sodīti 49 autovadītāji, Latgalē - 27 šoferi, Vidzemē - 18, bet Kurzemē - 14 šoferi.
Deviņi šoferi vakar sodīti par sēšanos pie stūres alkohola reibumā, no tiem pieci Rīgas reģionā un pa diviem Zemgalē un Vidzemē.
Savukārt par agresīvu braukšanu Rīgas reģionā sodīti divi autovadītāji.
Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 53 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki un divi gājuši bojā. Rīgas reģionā reģistrēti 29 negadījumi ar septiņiem cietušajiem.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO)
- Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO)
- Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO)
- Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)
- Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO)
- Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO)
- Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO)
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
