Avārija pie Gulbenes; bīstami braukšanas apstākļi (+ FOTO)
Šodien, 25.februārī, Gulbenē pie Viada degvielas uzpildes stacijas saskrējās divas vieglās automašīnas.
Notikušā apstākļi nav zināmi, taču var redzēt, ka sadursme bijusi nopietna, jo abas automašīnas ir cietušas smagi, visticamāk, piedzīvojot frontālu sadurmi viena ar otru.
Jācer, ka ar vadītājiem un pasažieriem viss kārtībā, lai gan pēc aculiecinieku teiktā, uz avārijas vietu bija izsaukta neatliekamā palīdzība, kas ar ieslēgtām bākugunīm drīz pēc tam devās prom.
Attēlu iesūtītājs pastāstīja, ka šorīt braukšanas apstākļi bijuši bīstami - snigšana un temperatūra bija tuvu pie nulles, kā rezultātā veidojās sniega putra, bet uz to brīdi (ap 10.00), ceļa uzturētāji savu darbu vēl nebija paveikuši.

Aculiecinieka foto Foto: iAuto.lv

Aculiecinieka foto Foto: iAuto.lv

Aculiecinieka foto Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO)
- Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO)
- Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO)
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
