"BalticTAXI" aicina visus Latvijas taksometrus aprīkot ar gāzes iekārtām

Kā zaļās domāšanas pionieris Latvijas taksometru biznesā, aprīkojot automašīnu parku ar gāzes iekārtām jau kopš 2010.gada, BalticTAXI acina sekot pozitīvajam piemēram, tehniski piemērotos taksometrus arī aprīkot ar kvalitatīvām gāzes iekārtām. Esam arī pozitīvais piemērs tiem, kas atbalstot ekoloģisko aspektu, tomēr joprojām svārstās jautājumā par gāzes dzinēju ekonomisko lietderību un it kā iespējamo dzinēja resursa samazināšanos," norāda BalticTAXI valdes loceklis Gundars Kristapsons.
BalticTAXI patlaban ir zaļākā taksometru kompānija ne tikai šī vārda tiešajā nozīmē, bet arī raugoties no ekoloģiskā skatu punkta, jo 147 no 158 automašīnām jau kopš 2010.gada ir pilnībā aprīkotas ar kvalitatīvām autogāzes iekārtām, kas ir ekoloģiskas un drošas ekspluatācijā, jo gāze nesatur smagos metālus un kaitīgos piemaisījumus, kādi ir citos auto degvielas veidos (svins, sērs), kā arī gāzes dzinēji samazina toksisko izmešu daudzumu atmosfērā par 50-70 %. Tātad, salīdzinot ar citu degvielu, vairāk kā uz pusi tiek samazināta izmešu postošā ietekme uz ozona slāni.
BalticTAXI finanšu drektors Juris Erts uzsver, ka auto gāzes izmantošana būtiski samazina arī degvielas izmaksas, tādējādi rodas iespēja klientiem piedāvāt izdevīgākus pakalpojumu tarifus un arī augstāku servisa kvalitāti.
BalticTAXI kā uzņēmums apzinās, ka rūpes par apkārtējo vidi ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem gan sabiedrības labklājībai, gan arī veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībai. Gundars Kristapsons atzīst, ka tieši zaļā domāšana un vides aizsardzības jautājumi ir daļa no BalticTAXI pamatvērtībām, uz kurām tiek balstīta uzņēmuma ilgtermiņa attīstības stratēģija un filosofija.
Lai vēl vairāk uzlabotu apkārtējās vides apstākļus Rīgas pilsētā, BalticTAXI ir nākusi klajā ar inovatīvu ideju par pirmo elektromobīļu taksometru ieviešanu, uzsākot sarunas par kopēju sadarbību šajā projektā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvenergo un Rīgas domi. Sākumā tiek plānota šo automobiļu izmantošana Rīgas centrā un Vecrīgā, bet paplašinoties uzpildes punktu tīklam, arī pārējā pilsētas daļā. Juris Erts uzskata, ka ieguvēji no šī projekta būtu visi. Pilsēta iegūtu jaunu pakalpojumu, kas prezentētu Rīgu kā zaļu un progresīvi domājošu pilsētu, bet iedzīvotāji - gaisa kvalitātes uzlabošanos un trokšņu līmeņa samazināšanos, jo elektromobīļi darbojas bez iekšdedzes dzinējam raksturīgā trokšņa un nerada CO2 izmešus.
LASI VĒL
- “Atpakaļceļa nebūs! Neredzi? Neapdzen!” – uzsākta CSDD satiksmes drošības kampaņa pret bīstamu apdzīšanu (+ VIDEO)
- Ar speciāli aprīkotām automašīnām pie skolām uzrauga ātruma pārkāpējus (+ VIDEO)
- Darvina balvas kandidāts? - avārija uz dzelzceļa pārbrauktuves (+ VIDEO)
- Volkswagen Crafter busiņš ar 14.4 m3 ietilpību, ir arī 18,4 m3 kardgo kaste! No 38 160 EUR, bet šis (+ VIDEO)
- Man patīk kā tas brauc! Eko rallija dalībnieks Caune vērtē jauno Škoda Enyaq (+ VIDEO)
- Jūrmalas dome, paaugstinot iebraukšanas maksu, cer iekasēt ap 7,5 miljoniem eiro gadā (+ VIDEO)
- Sprāgst riepa - kravas auto kļūst nevadāms (+ VIDEO)
- 15 gadi Latvijā. Krown korporācijas boss viesojas Rīgā (+ VIDEO)
- MG Motors oficiāli pieteicis sevi Latvijā(+ VIDEO)
- Svētdienā 15.00 Kārļa Ulmaņa gatves krustojumā ar Lielirbes ielu mazs sastrēgums. Vai ir labāk?