Britu atlēti – olimpiskie čempioni, saņems “zelta” Nissan Leaf
Lielbritānijas izlases sportisti, Riodežainero Olimpisko spēļu čempioni, saņems "Nissan Leaf" elektromobiļus, kas aplīmēti ar zeltīta toņa plēvi.
Šādu dāvanu tiem sola "Nissan" kompānijas Lielbritānijas struktūrvienība, kas atbalsta 16 atlētus, tostarp sešus paralimpiešus. Lai nevienam nebūtu šaubu, ka tajos brauc četrgades galvenie varoņi, automašīnas motora pārsegu, durvis un aizmugures bamperi grezno uzraksts “Rio 2016 Gold Medalist”.
Modernizētais “Nissan Leaf”, kas kompānijas piedāvājumā ir kopš 2015.gada septembra, aprīkots ar jaunas konstrukcijas 30 kilovatstundu akumulatoriem, kas var nodrošināt lielāku gaitas rezervi – 250 km agrāko 200 km vietā, savukārt par dzinējspēku joprojām kalpo 109 Zs jaudīgs elektromotors.
Lielbritānijā "Nissan Leaf" cena sākas no 16 500 mārciņām (EUR 20 170).

Foto: Publicitātes attēls





LASI VĒL
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
- Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)
- Cik tālu ir lietus noteku un stāvvietas būvniecības darbi Mūzikas ielā Jūrmalā? Jau no 2025 novembra (+ VIDEO)
- Spilves lidlaukā aizvadīts Baltijā lielākais aviošovs (+ VIDEO)
- Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO)
