Chevrolet parāda konceptu FNR-XE; sērijveida modelis startēs 2025.gadā (+ FOTO)

Foto: Ekrānbilde no ne-np.facebook.com
iAuto | 27.11.2022

ASV autobūves uzņēmums Chevrolet Ķīnā prezentējis elektriskā FNR-XE koncepta modeli, solot, ka uz konveijera tas nonāks līdz 2025.gadam.

GM China Tech Day 2022 pasākumā Ķīnā ASV autoražotājs Chevrolet parādījis elektriska sedana konceptu. Chevrolet piedāvājumā jau ir elektriskie krosoveri Blazer EV un Equinox EV, kā arī pikaps Silverado EV un, kā var noprast no paziņojuma, dažu tuvāko gadu laikā tiem pievienosies elektrisks sedans.

Apliecinājums tam ir koncepts FNR-XE, kas izceļas ar nedaudz stūrainām formām, šauriem priekšējiem un aizmugures lukturiem, ko savstarpēji savieno daudzos elektriskos modeļos pielietotais risinājums – tikpat šaura diožu josta, kas priekšpusē izgaismojas balta, bet aizmugurē sarkana.

Saskaņā ar GM Authority informāciju, FNR-XE ir tehniski cieši saistīts ar Equinox EV. Ja tā, tad Chevrolet garums varētu būt aptuveni 4,65 m, kas līdzinātos Tesla Model 3 garumam, bet piedziņai varētu būt divi varianti. Vienā gadījumā tas nozīmētu priekšējo riteņu piedziņu ar 154 kW elektromotoru, bet otrā - divu motoru visu riteņu piedziņu ar 213 kW. Krosovera sniedzamība ir līdz 480 km, bet sedans varētu nobraukt vairāk nekā 500 km.

Jau ziņots, ka par sērijveida modeli koncepts FNR-XE varētu pārtapt līdz 2025.gadam.

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

Foto: Ekrānbilde no ne-np.facebook.com