Ford Maverick pikaps ieradīsies nākamgad
Ford gatavo pikapu Maverick, kas nostāsies pakāpienu zemāk par Ranger.
Ford strādā pie jauna modeļa Maverick projekta. Tas būs kompakts pikaps, kas iegūs četrdurvju kabīni un kravas platformu, kas būs 60 cm īsāka nekā vecākajam brālim Ranger, kam atkarībā no versijas tā stiepjas 155-185 cm garumā.
Pirmajā ražošanas gadā Ford plāno realizēt 100 000 Maverick pikapu, kas būtu par 10 000 eksemplāriem vairāk nekā 2019.gada Ranger pārdošanas rezultāts.
Veidojot Maverick konstrukciju, Ford centies samazināt izmaksas, tādēļ daudzi komponenti unificēti ar kravas furgonu Transit Connect, tostarp 165 Zs jaudīgais četrcilindru motors, kas darbojas kombinācijā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu vai mehānisko transmisiju. Vēl viena izvēle motoru piedāvājumā ir 1,5 litru 184 Zs trīscilindru dzinējs, kas aizgūts no jaunā Bronco Sport.
Ford Maverick pikapa pirmizrāde gaidāma 2021.gadā.

Foto: Ekrānbilde no fr-fr.facebook.com
LASI VĒL
- Vilciens Kongo laužas cauri atkritumiem (+ VIDEO)
- 3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO)
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
