Garkalnes novadā ar ceļu policijas drona palīdzību konstatēti septiņi agresīvi braucēji
Garkalnes novadā ar ceļu policijas drona palīdzību konstatēti septiņi agresīvi braucēji, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
6.maijā vairāki Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki bija devušies uz Garkalnes novadu, lai ar drona palīdzību uzraudzītu satiksmē tos autovadītājus, kuri pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.
Aptuveni pusotras stundas laikā pieķerti septiņi autovadītāji, kuri īpaši bezatbildīgi pārkāpa noteikumus - ignorējot citu satiksmes dalībnieku intereses, konkrētie autovadītāji pa ceļa malu apbrauca stāvošu vai lēni braucošu automašīnu kolonnu, kas nozīmē, ka šāds pārkāpums ir uzskatāms par agresīvu braukšanu.
Šos visus pārkāpējus izdevās konstatēt ar drona palīdzību - redzot konkrētos pārkāpumus, bezpilota lidaparāta pilots nodeva informāciju kolēģiem, kuri pēc tam apturēja pārkāpējus un pieņēma administratīvo pārkāpumu lēmumus.
Sešiem autovadītājiem tika piemērots sods 70 eiro apmērā, bet vienam 100 eiro.
Policija šogad četros mēnešos policija kopumā konstatējusi vairāk nekā 700 agresīvus braucējus,
Policija atgādina, ka par agresīvu braukšanu transportlīdzekļa vadītājam paredzēts 70 līdz 280 eiro liels sods un seši soda punkti.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Daudzi to nezina, īpaši ierēdņi. Vai tiešām ir jābrauc ar maksimālo atļauto braukšanas ātrumu? (+ VIDEO)
- Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti astoņi dzērājšoferi (+ VIDEO)
- Ik gadu uz ielām aizdegas simtiem auto – kādi ir iemesli, un kā šādā situācijā rīkoties? (+ VIDEO)
- Labais piemērs – Jūrmalā atjauno maksimālo ātruma ierobežojumu 70 km/h uz Dzintaru gaisa pārvada (+ VIDEO)
- Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO)
- Trīs vienā jeb ar ko īpašs Audi A5 lādējamais hibrīds? (+ VIDEO)
- Svētku brīvdienās policija veiks masveida pārbaudes uz ceļiem (+ VIDEO)
- Kur ir mana laiva? Braucam ar KGM elektrisko pikapu (+ VIDEO)
- Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia
- Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO)
