Ierobežots braukšanas ātrums K.Ulmaņa gatvē
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka Kārļa Ulmaņa gatvē virzienā uz centru pirms Liepājas ielas tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas, tai skaitā ātruma ierobežojums, un autovadītāji aicināti uzmanīgi sekot ceļa zīmēm.
Izmaiņas satiksmē veiktas sakarā ar lietus ūdens kanalizācijas kolektora bojājumiem, kura rezultātā izveidojusies asfalta seguma deformācija. Satiksmes departaments patlaban strādā, lai novērstu bojājumus K.Ulmaņa gatvē un tuvākajā laikā uzsāktu kolektora remontdarbus.
Autovadītāji aicināti sekot līdzi ceļa zīmēm un citiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem, ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus, kā arī būt saprotošiem. Satiksmes departaments jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.
LASI VĒL
- Pilnpiedziņas trīs sejas. Braucam slīdē ar Cupra 4Drive (+ VIDEO)
- iAuto testē logu šķidrumus -18°C grādos! Putrā ir -10°C , bet -20°C viss OK. 85 centi litrā - 2.DAĻA (+ VIDEO)
- Sals palielina slodzi uz Latvijas energoapgādes sistēmu (+ VIDEO)
- Volkswagen piegādes rekords 2025.gadā un atkārtotu Audi līderību premium kategorijā Latvijā (+ VIDEO)
- Aicina skaidri noteikt vēja parku ainavas kritērijus (+ VIDEO)
- Neesi pārliecināts, neapdzen. Ziema kļūdas nepiedos (+ VIDEO)
- Bariņā pie pārējiem (+ VIDEO)
- TV Autoziņu minivenu un vieglo pasažieru autobusu tests (+ VIDEO)
- Autovadītājs apjūk no šaurās brauktuves, kas palikusi, kad abās malās novietoti transportlīdzekļi (+ VIDEO)
- LPS un ministri nerod kopsaucēju vēja parku un teritoriju plānojumu jautājumā (+ VIDEO)
