Konkursā Auto trofeja Audi iegūst četras uzvaras
Vācu laikraksts „Auto Zeitung“ jau 26. reizi aicināja tā lasītājus balsot par labākajiem automobiļiem visās kategorijās.
Četru gredzenu zīmols Audi šā gada konkursā „Auto trofeja“ ieguvis četras godalgas. Vācu laikraksts „Auto Zeitung“ jau 26. reizi aicināja tā lasītājus balsot par labākajiem automobiļiem visās kategorijās. Iespēju izteikt savu vērtējumu izmantoja 103 074 lasītāji. Viņu balsojumā pirmajā vietā savās kategorijās ierindojās Audi A1, Audi A3 Cabriolet un Audi A6.
Lasītājiem bija iespēja balsot par 400 modeļiem 29 dažādās kategorijās. Ar 32,1% balsu Audi A1 izvirzījās vadībā kā kompaktās klases modelis, Audi A6 ar 16,5% balsu kļuva par līderi pilnizmēra automobiļu klasē, savukārt Audi A3 Cabriolet saņēma 29% balsu un ieņēma pirmo vietu kategorijā „Kabrioleti līdz EUR 30 000“. Apbalvošanas ceremonija norisinājās 26. novembrī klasisko automobiļu ratnīcā Clasic Remise Diseldorfā. Apbalvojumus saņēma AUDI AG valdes priekšsēdētājs Prof. Dr. Rūperts Štādlers, AUDI AG Tehniskās attīstības nodaļas valdes loceklis Prof. Dr. Ulrihs Hakenbergs un AUDI AG Pārdošanas un mārketinga nodaļas valdes loceklis Luka de Meo.
Audi tika piešķirta arī „Kvalitātes trofeja“. Šo balvu saņēma Audi Kvalitātes nodrošināšanas nodaļas vadītājs Verners Cimmermanis. „Kvalitātes trofeja“, ko sponsorē laikraksts „Auto Zeitung“ un tehniskās uzraudzības iestāde Gesellschaft für Technische Überwachung (GTÜ), tiek piešķirta par izcilu automobiļu kvalitāti un drošību.

Audi A3 Cabriolet Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO)
- Kā Neste Easy Charge atpazīs tavu elektromobili? (+ VIDEO)
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
