Ļoti melna Ņiva – AvtoVAZ izlaiž Lada 4x4 Black
Krievijas autobūves uzņēmums AvtoVAZ gatavo īpašo modeli Lada 4x4 Black, kas tiks izlaists ierobežotā skaitā.
Lada 4x4 Black pamatu veido modelis Urban un tas būs pieejams trīs un piecu durvju modifikācijās. No pārējiem ciltsbrāļiem melnā versija atšķirsies ar virsbūves krāsu, vieglmetāla riteņu diskiem piecspieķu dizainā, rūpnīcas stiklu tonējumu, kā arī īpašu salona noformējumu. Interjera pārmaiņas raksturo melns griestu apšuvums, sēdekļu pārvalki ar uzrakstu Black, melni saulessargi un Era-Glonass navigācijas iekārtas bloks.
Tehniskā ziņā izmaiņu nav – motortelpā tas pats 1,7 litru 83 Zs benzīna motors kombinācijā arpiecu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu, pilnpiedziņu un pazeminātu pārnesumu.
Krievijā Ņiva Urban trīsdurvju versijā maksā 648 900 rubļu, par piecdyrvju modifikāciju prasa 691 900. Mediji lēš, ka 4x4 Black varētu būt 20-25 tūkstošus dārgāks.

Foto: Ekrānbilde no Motor.ru
LASI VĒL
- KIA Seltos - mazāks Sportage Eiropas tirgum, arī Latvijai (+ VIDEO)
- Volkswagen piesaka elektrisko sedanu ID.Unyx 09 un 30 elektriskus modeļus (+ FOTO)
- Auto 2026 izstādē gaidāmas vērienīgas pirmizrādes - līdz pat pilnīgi jauniem zīmoliem (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 20.4.2026 (šodien vēl lētāk): Dīzelis 1.977 un 95 benzīns 1.797 EUR! ASV pārkāpj pamieru (+ VIDEO)
- "Roadpol" akcijā Latgalē nedēļas laikā konstatēti teju tūkstoš pārkāpumu (+ VIDEO)
- Rīgā fiksēti rupji ātruma pārkāpumi – vairākiem vadītājiem atņemtas transportlīdzekļa tiesības (+ VIDEO)
- Uz ceļiem atgriežas motociklisti (+ VIDEO)
- Biķerniekos un Raceway Baltic tiek rīkotas bezmaksas drošas moto braukšanas apmācības (+ VIDEO)
- Ford vēlreiz uzlabo Mustang rekordu Nirburgringas trasē (+ VIDEO)
- "Elles mašīna" darbībā (+ VIDEO)
