Mēģinot apdzīt kravas auto, avarē divi Bugatti Chiron (+ VIDEO)
Avārija notikusi Marokā, ekskluzīvajiem spēkratiem piedaloties organizētā izbraucienā pa Ziemeļāfrikas valsts ceļiem.
Sociālajos medijos ievietotajā video redzams, ka trīs Bugatti Chiron, braucot viens aiz otra, uz intensīvas satiksmes divu joslu ceļa apdzen autobusu un pietuvojas kravas auto.
Vidējais Bugatti izlemj kravinieku apdzīt pirmais, izbrauc pretējā joslā, taču tad to pašu manevru izpilda Bugatti, kas brauca nelielās superauto kolonnas galvgalī. Abi spēkrati saduras vienam no tiem sagriežoties un uzsitot pa kravinieka aizmuguri. Rezultātā viens no superauto ar stipri sadauzītu priekšgalu noslīd no ceļa un paliek pretējā pusē, bet kravas auto apgāžas uz sāniem.
Marokas mediji neziņo, vai kāds ir cietis šajā negadījumā, bet par materiālo zaudējumu apmēru, zinot, ka Bugatti Chiron maksā vairākus miljonus eiro, mēs varam iedomāties paši.
LASI VĒL
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
- iAuto.lv jautājumi publikācijai: Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos
- Kāda tipa riepas bija ejošakās aizvadītajā ziemā ? (+ VIDEO)
