Opel Astra GTC - pirmie attēli

Foto: publicitātes foto | Jauniauto.lv
27.04.2011
Opel Astra GTC – jaudīgais hečbeks, kas gaida rudeni, lai atrādītos Frankfurtes autoizstādes apmeklētājiem, gluži nejauši izgaismojies internetā.
Automobilis ir gandrīz tāds pats kā pērn Parīzē nodemonstrētais Astra GTC Concept, tomēr ar savādāku aizmugures lukturu dizainu un, protams, bez efektīgajiem 21 collu riteņiem.
Zem motora pārsega visticamāk atrodas tas pats divlitru 290 ZS turbomotors, kas strādā tandēmā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un ierobežotas slīdes diferenciāli. Astra GTC aprīkots ar sporta sēdekļiem, uzlabotu Flex-Ride balstiekārtu, kuras regulēšana uzticēta britu sportkāru ražotājiem Lotus, kā arī Start-Stop tehnoloģiju.
LASI VĒL
- BYD Atto 2 pavelk uz leju elektrisko krosoveru cenas latiņu (+ VIDEO)
- Kāpēc autovadītāji notic paziņojumiem no CSDD par it kā neapmaksātu sodu? (+ VIDEO)
- Kā organizēt 2 joslu satiksmi pilsētā ar velo joslu? Vai Barona ielā vajadzētu atjaunot stāvvietas? (+ VIDEO)
- Vajag vairāk veloceliņu - aizvadīts ikgadējais “Kritiskās masas” brauciens (+ VIDEO)
- Jēkabpilietis iekaro Baltijas auto izstādi ar “Karību jūras pirātu” auto (+ VIDEO)
- Policija soda: gājējs pārejas malā - apstāties un palaist? (+ VIDEO)
- Kā darbojas Neste jaunā Easy Wash koncepta automazgātava Rīgā? (+ VIDEO)
- Spānijā dīzelis lētāks kā Latvijā! Cenas: Dīzelis 1.399 un 95 benzīns 1.549 EUR - 30.04.2025. (+ VIDEO)
- Riepas komerctransportam un no pārstrādātām izejvielām (+ VIDEO)
- Gada pārsteigums 2025 – jaunais Toyota Camry. Ko saka “Latvijas Gada auto 2025” žūrija? (+ VIDEO)