Pagājušajā diennaktī Rīgas reģionā nozagtas trīs automašīnas
Foto: iAuto.lv
Nozare.lv | 07.01.2014
Pagājušajā diennaktī Rīgas reģionā nozagtas trīs automašīnas, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Rīgā, Ziepniekkalna ielā, nozagta 2013.gadā ražota automašīna "Audi S5" ar valsts numuru JB 8888. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju un bija apdrošināta.
Rīgā, Eksporta ielā, nozagta 2011.gadā ražota automašīna "Honda CRV" ar Krievijas Federācijas valsts numuru H296PH197. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju un bija apdrošināta.
Rīgā, Ziepniekkalna ielā, nozagta 2007.gadā ražota automašīna "BMW X5" ar valsts numuru JL 6885. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju, bet nebija apdrošināta.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO)
- Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO)
- Dzērājšoferim konfiscētu "Ferrari" izsolē pārdod par 176 tūkstošiem eiro (+ VIDEO)
- Šoreiz par degvielas uzpildes ātrumu - 800 kilometriem pietiek ar 1,5 minūti (+ VIDEO)
- Tuvojas elektrisks Volkswagen T Cross (+ VIDEO)
- TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)
- Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)
- Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)
- Kāpēc auto īpašniekam, kurš nav izmantojis stāvvietu, tik un tā var nākties par to samaksāt? (+ VIDEO)
- Ministrija pēc Limbažu sūdzības: Regulējums vēja parku uzraudzībā ir nepilnīgs (+ VIDEO)
