Porsche Panamera tērēs 6,3 l/100 km

Vācu sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche izgatavojis jaunu dīzeļdzinēju četrdurvju kupejai Panamera, kas kļūs par šī modeļa ekonomiskāko modifikāciju.
Trīslitru V6 motora jauda ir 250 ZS, bet griezes moments – 550 Nm. Komplektā ar astoņu pakāpju Tiptronic S un Start-Stop sistēmu, Panamera patērēs vien 6,5 litrus degvielas uz 100 km, bet nomainot standarta riepas pret opcionālajām vieglas rites pretestības riepām, degvielas patēriņš saruks līdz 6,3 l/100 km, savukārt kaitīgo CO2 izmešu daudzums būs tikai 167 g/km.
Ņemot vērā, ka Panamera degvielas tvertnes tilpums ir 80 litri, nav grūti aprēķināt, ka ar vienu bāku automobilis var nobraukt 1200 kilometrus.
Dīzeļa Panamera Vācijā maksās 80 183 eiro, bet atpazīt to varēs pēc uzraksta „Diesel” uz priekšējām durvīm.
LASI VĒL
- Svētdienā 15.00 Kārļa Ulmaņa gatves krustojumā ar Lielirbes ielu mazs sastrēgums. Vai ir labāk?
- Pie Biķernieku apļa Opel vadītājs 2.2 promiļu reibumā ietriecas BMW - 23.08.2025 (+ VIDEO)
- Asas diskusijas Valkā izraisījusi iecere pilsētas pievārtē būvēt vēja parku (+ VIDEO)
- Guntis Grūba, jurists no JAB stāsta, kas nav ievērots luksofora sarkanās gaismas sodīšanas kamerai (+ VIDEO)
- Jūrmalas dome plāno paaugstināt iebraukšanas maksu Jūrmalā līdz pieciem eiro; ko par to domā iAuto.lv (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Ķīnas SUV modeļi pret eiropiešiem. Kurš kuru? (+ VIDEO)
- Ar 4 pirmizrādēm un autoražotāja debiju noticis Vasaras testa brauciens no "Latvijas Gada auto 2026" (+ VIDEO)
- Skrāpē vai neskrāpē automobiļus mazgātuvē "Pro bro"? Ja esi tur bijis, uzraksti atsauksmi komentāros (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.487 un 95 benzīns 1.507 EUR - 16.08.2025. (+ VIDEO)
- Šogad jau teju 80 noslīkušo (+ VIDEO)