Putins draud ar strauju reakciju uz iejaukšanos karā ar Ukrainu
Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien piedraudējis, ka gadījumā, ja kāda cita valsts iejauksies karā ar Ukrainu, Maskava došot tūlītēju militāru prettriecienu.
Uzrunājot parlamenta deputātus, Putins sacīja: "Ja kāds vēlas iejaukties pašreizējos notikumos no malas un radīt mums nepieņemamus draudus, kuriem ir stratēģisks raksturs, tam jāzina, ka mūsu reakcija (..) būs zibenīga."
Putins paziņoja, ka Krievijas armija nevilcināsies izmantot vismodernākos ieročus.
"Mums tam ir visi instrumenti, ar kuriem neviens cits nevar lepoties. Mēs ar to nelielīsimies, mēs tos izmantosim, ja vajadzēs. Un es vēlos, lai to zinātu visi," draudēja Putins.
"Mēs jau esam pieņēmuši tam visus nepieciešamos lēmumus," viņš piebilda.
Putins ir bieži lielījies ar modernu ieroču attīstīšanu Krievijā, tai skaitā ar hiperskaņas raķetēm un jauno starpkontinentālo raķeti "Sarmat", kas tika testēta šomēnes.
Taču karadarbība Ukrainā parādījusi, ka Krievijas armija patiesībā atrodas ļoti zemā tehniskās un morālās sagatavotības līmenī.

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
LASI VĒL
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
- Vietās, kur uzstādīti fotoradari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās (+ VIDEO)
