Renault atklāj minivena Espace priekšvēstnesi (+ foto)
Internetā publicēti attēli ar Renault luksusa klases konceptu Initiale Paris, ko kompānija sagatavojusi Frankfurtes autoizstādei. Sagaidāms, ka šī automobiļa sērijveida modifikācija pārtaps par minivena Espace trešās paaudzes modeli un pie pircējiem dosies 2015.gadā.
Initiale Paris sērijveida modelis taps uz Nissan Murano platformas un apvienos gan minivena, gan krosovera stilistiskos elementus. 4,8 metrus garā automobiļa motoru klāstā tiks iekļauti četru cilindru motori ar 130-180 zirgspēku jaudu un, iespējams, arī 250 ZS jaudīgs sešu cilindru agregāts.

Foto: Publicitātes foto
Initiale Paris būs viens no sešiem konceptuālajiem automobiļiem, ko Renault atvedis uz Frankfurti. 2012.gadā parādījās informācija, ka Renault grasās izveidot atsevišķu zīmolu ar nosaukumu Initiale Paris zem kura tiktu apvienoti markas Premium klases automobiļi.

Foto: Publicitātes foto
Martā Renault tomēr atteicās no šīs idejas, koncentrējoties uz jau esošo modeļu kvalitātes uzlabošanu. Iespējams, Initiale Paris kļūs par apakšzīmolu pašiem greznākajiem un dārgākajiem Renault modeļiem.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto
LASI VĒL
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
- Labs iesācējam, tīkams visiem. Motocikls Triumph Scrambler 400 XC (+ VIDEO)
- Ar speciāli noslogotiem kravas auto veic slogošanas pārbaudes uz Kundziņsalas pārvada (+ VIDEO)
- Latviešu skeitbordists mērojis vēsturisko Baltijas ceļa maršrutu (+ VIDEO)
- Jaunais BMW M2 būs ar xDrive pilnpiedziņu(+ VIDEO)
