Renault atrāda 2022. gada Zoe modeli

Foto: Renault
Renault | 03.07.2022

Renault ZOE, kas ir pārdotākais pilsētas elektroautomobilis Eiropā, tagad pieejams jaunā versijā ar jaunu aprīkojuma līmeni (2022. gada modelim), kā arī jaunu “Shadow Grey” virsbūves krāsu.

Gadu gaitā Renault ZOE aizvien turpina gūt panākumus. ZOE pārdošanas apjomi katru gadu turpina stabili pieaugt. Šos panākumus nodrošina pastāvīgi pilnveidotās tehnoloģijas un pārliecinošais dizains, ko novērtē autovadītāji. Pēdējo desmit gadu laikā ZOE ir kļuvis par pārdotāko elektroautomobili Eiropā – līdz 2022. gada beigām pārdoti gandrīz 380 000 automobiļu.

Līdz ar 2022. gada modeli ZOE ir pieejams jaunā versijā: iconic.

Iconic versijai ir 17 collu tumši vieglmetāla diski ar siltu titāna toņa akcentu. Priekšējais režģis un miglas lukturu apmales tagad ir zelta krāsā, savukārt durvju apakšdaļā atrodas jauna sānu uzlīme. ZOE iconic iekšpusē ir jauns TEP sēdekļu polsterējums no atkārtoti pārstrādāta auduma, kā arī jauns dizains ar nošuvēm uz sēdekļiem un vadības paneļa. Priekšējiem sēdekļiem pievienotas arī zelta krāsas apmalītes, tādējādi izceļot to ikonisko formu. Lielajā 9,3” multivides ekrānā pieejama arī navigācija. ZOE iconic būs pieejams Latvijā, sākot no 38  120 eiro  ar PVN.

 

 

 

Foto: Renault