Sākot no 13 890 eiro - zināmas Dacia Jogger cenas Latvijā

Foto: Publicitātes attēls
LEAD | 30.11.2021

Šī daudzpusīgā auto cena ir, sākot no 13 890 eiro (5–vietīgā versija) un 14 590 eiro (7–vietīgā versija).

CENAS UN PIEEJAMĪBA

Cenas 5–vietīgajai Dacia Jogger versijai būs, sākot no 13 890 eiro, savukārt 7–vietīgajai versijai – no 14 590 eiro (ESSENTIAL versija ar TCe 100 LPG dzinēju). Jaunais automobilis pie Dacia oficiālajiem pārstāvjiem būs pieejams 2022. gada martā/aprīlī.

DZINĒJU VERSIJAS

Klienti var izvēlēties vienu no divām Dacia Jogger dzinēju versijām: jauno, efektīvo un jaudīgo TCe 110 benzīna dzinēju vai divu degvielu TCe 100 LPG dzinēju. Dacia ir vienīgais auto ražotājs, kas piedāvā pilnu automobiļu klāstu, kas aprīkoti ar divu degvielu dzinējiem (benzīns/LPG). Sākot ar 2023. gadu, būs pieejama arī hibrīda versija.

DAUDZPUSĪGA ĢIMENES AUTOMAŠĪNA

Jaunais Dacia Jogger ir ideāls ceļojumu biedrs ģimenēm, kuras vēlas izrauties no ikdienas un kopā pavadīt laiku svaigā gaisā. Šī daudzpusīgā automašīna apvieno sevī labāko no katra segmenta: universāļa garumu, minivena plašumu un apvidus auto cienīgu veiktspēju bezceļos. Kā īstens Dacia zīmola auto Jogger izceļas ar labāko cenas un kvalitātes attiecību, plašumu un multifunkcionalitāti. Atkarībā no versijas Dacia Jogger iespējams sasēsties pat septiņiem pieaugušajiem. Auto piedāvā vairāk nekā 60 interjera dizaina variantus, kas ļauj to viegli pielāgot mainīgajam ģimenes sastāvam.

PATS PLAŠĀKAIS SALONS SEGMENTĀ

Pateicoties 4,55 m garajai virsbūvei un 2,90 m garenbāzei, Dacia Jogger piedāvā visietilpīgāko salonu segmentā. Salona aizmugurē ir izvietots trīsvietīgs saliekamais dīvāns, kombinācijā 2/3–1/3 (otrajā rindā), un divi atsevišķi saliekami sēdekļi (trešajā rindā). Dacia Jogger maksimālā ietilpība (ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem) ir 1819 litri (pēc VDA). Pateicoties plašajai vietai kājām, ceļošanas komforts otrajā un trešajā sēdekļu rindā ir tikpat patīkams kā priekšējos sēdekļos.

Ar otrās rindas sēdekļu noliekšanas mehānismu Dacia Jogger nodrošina vislabāko piekļuvi trešajai sēdekļu rindai. 855 mm attālums no sēdekļiem līdz jumtam un 127 mm vieta ceļgaliem trešajā sēdekļu rindā Dacia Jogger ierindo 7-vietīgo modeļu segmenta augšgalā un nodrošina komfortablus ceļošanas apstākļus diviem pieaugušajiem.

MODULĀRI JUMTA RELIŅI

Atkarībā no versijas Dacia Jogger var tikt aprīkots ar modulāriem jumta reliņiem, kurus var pārveidot par šķērsstieņiem tikai ar dažiem uzgriežņu atslēgas pagriezieniem. Specifiskiem braucieniem un ceļojumiem reliņus var pārveidot par jumta bagāžnieku ar kravnesību līdz 80 kg (velosipēdiem, slēpēm, jumta kastei u.c.). Šī ar patentu aizsargātā sistēma lieliski atspoguļo Dacia būtību – tā ir gudra, praktiska, vienkārša un par pieņemamu cenu.

CENAS UN TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

 

Foto: Publicitātes attēls