"Škoda" parāda "Kodiak" priekšteča skices (+ foto)
Čehijas autobūves kompānija "Škoda" publicējusi konceptuālā krosovera "VisionS" skiču attēlus. "VisionS", kas pirmizrādi svinēs Ženēvas autoizstādē, par sērijveida modeli ar nosaukumu "Kodiak" pārtaps līdz 2017.gadam.
"VisionS" ir 4700 mm garš, 1910 mm plats un 1680 mm augsts. Automašīnai ir plastmasas aizsargi virsbūves apakšā, liela izmēra riteņu diski un LED dienasgaitas lukturi, savukārt salonā ar trīs sēdekļu rindām varēs ērti izvietoties seši braucēji.
Zināms, ka "VisionS" sērijveida versija "Kodiak" tiks ražota uz "Volkswagen" MQB platformas un dalīs tehniku ar "VW Tiguan" septiņvietīgo modifikāciju. Čehu krosovers būs pieejams ar divām vai trīs sēdekļu rindām, bet motoru piedāvājumā būs 150 Zs benzīna turbo agregāts ar 1,4 litru tilpumu, kā arī divlitru motori ar 180 un 220 ZS. Dīzeļus pārstāvēs divi motori ar 2,0 litru darba tilpumu un 150 un 184 ZS jaudu. Vēlāk tiek solīta arī hibrīda modifikācija ar bateriju uzlādēšanas iespēju no mājas elektrotīkla.
Plānots, ka "Škoda Kodiak" debitēs oktobrī gaidāmajā Parīzes autoizstādē, bet tirdzniecībā to var gaidīt 2017.gada pirmajā pusē.



LASI VĒL
- Ford GT uzstāda jaunu Nirburgringas rekordu amerikāņu auto (+ VIDEO)
- Pirmos dzērušos aiztur jau agri; reidi turpināsies (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā “Audi” vadītājs reibumā un bez tiesībām bēg no policijas (+ VIDEO)
- No 2. līdz 7. aprīlim – pastiprināta policijas klātbūtne uz ceļiem (+ VIDEO)
- Seši gadi bez rūpēm. Pagarinātā garantija Honda motocikliem (+ VIDEO)
- Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO)
- Solītais dīzeļdegvielas cenas samazinājums pagaidām nav novērojams (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 31.3.2026: Dīzelis 2.047 un 95 benzīns 1.747 EUR. Tas ir 30.6 EUR dārgāk uz bāku! (+ VIDEO)
- Vietās, kur uzstādīti fotoradari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās (+ VIDEO)
