Tavs Auto TV: Hyundai Tucson Hybrid tests (+ VIDEO)

Foto:
Tavs Auto TV | 16.05.2022

Neskatoties uz jaunu auto modeļu pārbagātību mūsdienu tirgus piedāvājumā, nav nemaz tik viegli starp tiem atrast ko īpašu. Neskaitāmas reizes esam dzirdējuši apgalvojumu, ka automobiļi kļūst arvien līdzīgāki un līdzīgāki, BET mūsu šīs dienas stāsta galvenā varoņa “seja” un dizaina vaibsti izceļas uz pārējo fona.

Tas ir svaigs, varbūt pat nedaudz neierasts. Sportiskas, šķautņainas līnijas, iespaidīga paskata priekšējā reste un tajā integrētie priekšējo lukturu elementi ir pārvērtuši šo auto par futūristiska paskata “spridzekli”! Tas ir jaunais Hyundai TUCSON.
 
 
Un pie tā stūres šodien sēdīsies cilvēks, kurš radis stūrēt dziedāšanas procesus. Ints Teterovskis ir Dziesmu svētku biedrības priekšsēdētājs un vairāk nekā 20 gadus vada jauniešu kori „Balsis” (kas arī pandēmijas laikā nebija noklusis- izveidojot pat īpašu projektu „Balsis zīmju valodā” –kormūziku cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem). Pašlaik Ints ar draugiem aktīvi iesaistījies Īles luterāņu baznīcas atjaunošanā, kā arī gatavojas nākamā gada Dziesmu svētku 150-gades koncertiem, kur pats arī būs virsdiriģents.