Tesla parāda jaunā autopilota moduli darbībā (+ VIDEO)
Tesla publicējis video, kurā nodemonstrēta jaunā pilnībā automātiskas braukšanas sistēmas darbība. Video tika parādīts pasākumā “Autonomy Day”, kurā notika jaunā autopilota moduļa „Full Self-Driving” (FSD) pirmizrāde.
Paātrinātajā video redzams, ka Tesla Model 3 kopējā satiksmē pārvietojas patstāvīgi un visus uzdevumus paveic bez vadītāja līdzdalības: apstājas pie luksoforiem, maina joslas, veic apdzīšanu, nobrauc no automaģistrāles un atkal atgriežas uz tās.
Tesla vadītājs Īlons Masks apgalvo, ka FSD modulis "ir objektīvi pasaules labākā datoru mikroshēma."
Jaunais tehniskais risinājums Model S un Model X konstrukcijās tiek izmantots jau no šī gada marta, bet aprīļa vidū to sāka saņemt arī kompānijas mazākais un cenu ziņā izdevīgākais modelis – Model 3.

Foto: Ekrānšāviņš no Youtube.com
LASI VĒL
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
- Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO)
- iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš raidījumā "Spried ar Delfi". Tēma: Kas notiek uz Latvijas ceļiem? (+ VIDEO)
- Kurzemē nogāzusies vēja turbīna; ministrija uzdod apsekot visas vecās vēja turbīnas (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu
- Izstādes "Auto 2026" Ķīpsalā jauno auto halles apskats. 1. DAĻA (+ VIDEO)
- Rīgā atklās motosezonu (+ VIDEO)
- Grīziņkalna iedzīvotāji iebilst pret ieviestajām satiksmes izmaiņām (+ VIDEO)
- Ar 40 miljonu atbalsta programmu mudinās izvēlēties elektroauto (+ VIDEO)
