Trīs māsas Corollas Mežaparkā. Dziesmu svētkus gaidot (+VIDEO)
Toyota Corolla ir pamatots iemesls lepoties ar pasaules iecienītākā auto titulu, jo 50 ražošanas gadu laikā visā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 50 miljoni automašīnu. Lai gan tehniski visas trīs Corolla virsbūves ir līdzīgas, raksturs katrai māsai ir citāds.
Piecu durvju hečbeks ir Toyota Corolla pamatforma, kam pieejams viss, kas šai modeļu paaudzei paredzēts. Corolla sedans ir lietišķa dienesta automašīna, kam pieejams tikai 1,8 litru hibrīds. Sedanam ir vienkāršāki sēdekļi, nav dabonams 2 litru hibrīds un GR Sport komplektācija. Tas ražots citā rūpnīcā, toties sedans ir vislētākais, un to pagaidām var dabūt ar parastu benzīna dzinēju, nevis tikai hibrīdu. Sevišķi aizraujoši 2 litru hibrīda 200 zirgspēku atsperi ir pievilkt garākajā no trim Corollām - universālī Touring Sports. Visām korollām raksturīga maiga gaita un labs degvielas patēriņš. 5,5 litri uz 100 km ir elementāri sasniedzams rādītājs pat 2 litru motoram. Par ekonomiju un atzīstamu dinamiku gādā jaunākā, 5. paaudzes hibrīdiekārta. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

LASI VĒL
- Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO)
- Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO)
- Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO)
- 18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO)
- Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO)
- Katrs piektais smagais ceļu satiksmes negadījums Latvijā ir saistīts ar alkoholu. CSDD aicina Līgo svētkos ieklausīties, pamanīt un rīkoties (+ VIDEO)
- Lielais "Latvijas Gada auto 2027" testa brauciens (+ VIDEO)
- Ķīnas ķirši. Pirmais brauciens ar jaunāko Chery krosoveru (+ VIDEO)
- Valsts policija piektdien sāks plašus reidus (+ VIDEO)
