Eksotiskais karietes formas kāzu limuzīns piedalīsies Auto 2017 izstādē (+ foto)
Eksotiskais kāzu limuzīns, kas jau no marta vidus uzturas Latvijā, piedalīsies nākamnedēļ gaidāmajā Auto 2017 izstādē.
Auto veidots par pamatu ņemot "Chrysler PT Cruiser", kam vidusdaļa veidota kā grezna kariete no pasakas - daudziem šis auto varētu atgādināt pasaku par Pelnrušķīti vai Alisi Brīnumzemē.
Lai caur milzīgo caurspīdīgo sānu virsmu jaunais pāris varētu izvairīties no ziņkārīgām acīm, kariete izkārta ar baltiem, bieziem aizkariem intīmākas sajūtas nodrošināšanai.
Spriežot pēc numura zīmēm, īpatnējais automobilis šeit atvests no Krievijas. Vai tas Latvijā ir tikai uz vienu pasākumu vai arī redzēsim to vizinot jaunos pārus katrā nedēļas nogalē - laiks rādīs, bet apkārtējo uzmanību auto noteikti piesaista. Cerams, ka ap pusnakti savādais limuzīns nepārvērtīsies par ķirbi.



Foto: iAuto.lv















LASI VĒL
- Ko var salikt KIA K4 Sport Wagon bagāžniekā ? (+ VIDEO)
- Pēc traģēdijas Priekulē policistiem varētu ieviest ikrīta alkohola testus (+ VIDEO)
- Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO)
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
