Piderasomobilis 2012
Foto: publicitātes foto
G. | 05.04.2012
Pareizi jau būtu teikt "Geju auto 2012". Tieši šāds autopasākums jau kuro reizi pēc kārtas norisinās vecajā labajā Eiropā. Patiesībā tas nedaudz atgādina mūsu pašu Gada auto pasākumu, kur gandrīz katrs dalībnieks saņem jel kādu nomināciju. Un kāpēc tad lai tas nebūtu geju automobilis?
Šoreiz sīvā cīņā geju gada auto titulu izcīnijis hečbeks ar nosaukumu Citroen DS4. Kāds lielās kaimiņvalsts autožurnālists paguvis šo automobili jau nodēvēt par "piderasomobili" un izteicis līdzjūtību Citroen pārdevējiem.
Lai gan ne jau tikai Citroen pārdevējiem vien ir sēras. Citroen DS4 tuvākie sekotāji ir:
Range Rover Evque
Mini Coupe
Citroen DS5
Volkswagen Beetle
Mercedes Benz SLS AMG
Audi Q3
Lamborghini Aventador
Volkswagen Golf Cabrio
BMW 1 Series
LASI VĒL
- Pēc traģēdijas Priekulē policistiem varētu ieviest ikrīta alkohola testus (+ VIDEO)
- Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO)
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
