Šonedēļ t/c “Mols” notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums “Krāsainās Motoragavas 2019”
Šo ceturtdien, 19. decembrī, tirdzniecības centrā “Mols” notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums “Krāsainās Motoragavas 2019”. Pasākumā klausītājus ar roķīgu koncertu priecēs muzikantu grupa “Bad Habits”, kā arī ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt paštaisītu motociklu izstādi un nofotogrāfēties ar Motosalatēti Frīdi.
T/c “Mola” apmeklētāji varēs baudīt grupas “Bad Habits” koncertu 19. decembrī plkst. 15.00. “Ikviens ir laipni aicināts, jo vienviet pulcēsies domubiedri, motocikli, rokenrols, taču noteikti varēs baudīt un noķert arī ģimenisko sajūtu,” stāsta grupas solists Mārtiņš Balodis. Pasākumā būs iespēja apskatīt izstādi, kurā attēloti klasiskā stila motocikli, kā arī nofotogrāfēties kopā ar Moto guru un pasākuma Ziemassvētku leģendāro Motovecīti Frīdi.
“Krāsainās Motoragavas” tirdzniecības centrā “Mols” notiek jau otro gadu. “Mols” apvieno motociklus, mūziku un patīkamu atmosfēru. Aicinām ikvienu pievienoties mums šajā Ziemassvētku ieskandināšanā un baudīt svētkus kopā,” stāsta tirdzniecības centra "Mols" menedžere Una Tukiša.
Izstāde ir apskatāma no 16. decembra līdz 3. janvārim, un tajā būs apskatāmi klasiskā stila motocikli, tostarp paštaisīti un unikāli motociklu modeļi. Fotomirkļi ir iemūžināti dažādos ar motocikliem saistītos pasākumos, piemēram, “Motosezona 2019 “Atspulgi””, būs arī fotogrāfijas, kurās redzams Motosalatētis Frīdis ar motosniegbaltīti.
Savukārt “Bad Habits” koncertu un Motovecīti t/c “Mols” apmeklētāji varēs sastapt 19.decembrī plkst.15.00. Pasākumā ieeja ir bezmaksas. Īpaši tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, lai katram tiktu kāds Ziemassvētku pārsteigums un fotogrāfija ar Moto Ziemassvētku vecīti! Pasākuma devīze ir - “ragavas taisam vasarā, motociklus Ziemassvētkos!”.

LASI VĒL
- Pēc traģēdijas Priekulē policistiem varētu ieviest ikrīta alkohola testus (+ VIDEO)
- Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO)
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
- 3,59 l/100 km: Renault Clio hibrīds nobrauc vairāk par 1000 km ar vienu uzpildi
- Pārrautā Dursupes dzirnavezera aizsprosta ūdeņi appludina arvien tālākas apkaimes (+ VIDEO)
- Uzņēmēji aicina premjerus uzņemties politisko atbildību par “Rail Baltica” īstenošanu (+ VIDEO)
