Kite Party 2012 notiks Ventspils sērfa pludmalē
Šogad Baltijā lielākais, tradīcijām un arī labām atmiņām bagātākais kaitbordistu salidojums jeb Kite Party 2012 norisināsies no 26. līdz 29. jūlijam Ventspils sērfa pludmalē. Reģistrācija šī gada sacensībām ir sākusies!
Lai pieteiktu dalību cīņai par labākā kaitbordista titulu, atjaunotu savu reģistrāciju vai iepazītos ar citiem kaitpārtija viesiem, lūdzam apmeklēt Kite Party oficiālo lapu.
Kite Party 2012 sacensības norisināsies četrās disciplīnās sieviešu un vīriešu konkurencē: Aboards Freestyle, Burusports Course Race, Surf Pro Wave, kā arī pavisam jaunā, taču ne mazāk aktuālā – Extreme Sports SUP Race.
Noteikti aiciniet līdzi arī savus atbalstītājus un draugus – būs papildus aktivitātes tiem, kas izvēlas atpūtu pludmales smiltīs! Neesam aizmirsuši arī par vienu no Kite Party odziņām – vakara ballītēm – tajās būs viss, sākot ar kaiteru jam session, dīdžejiem, perkusionistiem līdz pat kādas aktuālas grupas koncertam.
Tiekamies Ventspils sērfa pludmalē jau pēc dažām nedēļām – pašā vasaras pilnbriedā! Stay tuned!
LASI VĒL
- 3 automobiļu sadursme uz Dienvidu gaisa pārvada. Metāllūžņu vedējs kā pirmais un aiz tā rindiņā (+ VIDEO)
- iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)
- 8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO)
- Latvijā pirmo reizi viesosies FIA ekorallija kauss (+ VIDEO)
- Toyota bZ4X Touring. Latvijas apstākļiem labākais elektriskais ? (+ VIDEO)
- Šorīt (1.07.2026) notika ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un busiņu uz Vanšu tilta (+ VIDEO)
- Rēzeknes novadā jaunietis ar zagtu auto bēg no policijas (+ VIDEO)
- Ugunsgrēks izposta noliktavu Rīgā 3500 kvadrātmetru platībā (+ VIDEO)
- Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
- Konkursā Latvijas Gada Motocikls dominē BMW (+ VIDEO)
