5.maijā Apē notiks Latvijas un Igaunijas čempionāts motokrosā un “Vaidavas kauss”
Latviešu un igauņu “motokrosa kauju fronte” pārvietojas uz Api!
Motosporta draugi! Svētdien, 5. maijā Apē notiks Latvijas čempionāta motokrosā otrais posms, vienlaicīgi tas būs arī Igaunijas čempionāta 2. posms, pulcējot spēcīgus abu valstu motokrosistus.
Paralēli minētajiem čempionātiem Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notiks 46. “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā.
Šogad motori rūks nedaudz agrāk, kā bija ierasts pēdējos gados - jau pašā maija sākumā, pieskaņojoties abu valstu vadošo sportistu iespējām piedalīties.
Jaunums - pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas čempionātā vienā dienā startēs gan solo klases, gad blakusvāģi un kvadri, līdz ar to skatītājiem būs iespēja redzēt motokrosu visā tā daudzpusībā un krāšņumā!
Protams, neiztrūkstoši būs arī tradicionālā “Zelta mopēds” balvas izcīņa, kurā arī mopēdu “pavēlnieki” cīnīsies par Latvijas čempionāta 2. posma ieskaites punktiem. Šīs sacensības vienmēr ir īpašas ar braucēju azartu trasē un aizrautīgu līdzjutēju atbalstu.
Esiet gaidīti lielajos motosporta svētkos Apē!

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Riepa no pretējās joslas trāpa "Nissan" (+ VIDEO)
- Timrots: "Mēs izgudrojām jaunu Rīgas apvedceļu!" (+ VIDEO)
- Vai jaunais Porsche Cayenne Electric ir īsts Porsche? (+ VIDEO)
- Ko var salikt KIA K4 Sport Wagon bagāžniekā ? (+ VIDEO)
- Pēc traģēdijas Priekulē policistiem varētu ieviest ikrīta alkohola testus (+ VIDEO)
- Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO)
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
