Jonass nākamgad pārstāvēs šī gada MX2 pasaules čempiona komandu
Talantīgais motokrosa braucējs Pauls Jonass nākamajā sezonā pārstāvēs "KTM Marchetti" vienību, kuras sastāvā šogad par pasaules čempionu MX2 klasē ļoti pārliecinoši kļuva slovēnis Tims Gajsers.

Pauls Jonass Foto: redbull.com
Šī gada Eiropas un pasaules čempions 125 kubikcentimetru klasē Jonass nākamajā sezonā plāno piedalīties Eiropas čempionātā 250 kubikcentimetros, kā arī vairākus posmus aizvadīs pasaules čempionātā MX2 klasē.
Viņa komandas biedri būs Ivans Petrovs un Alesandro Faka, kuri startēs Eiropas čempionātā attiecīgi 125 un 85 kubikcentimetru klasē.
"Viens no mūsu mērķiem ir ļaut jaunajiem talantiem augt, kā to jau paveicām ar Timu Gajseru," izteicies vienības menedžeris Elio Marketi. "Nākamajā gadā mūsu sastāvā būs ļoti talantīgi jaunie braucēji, kuriem vēlamies palīdzēt sasniegt labus rezultātus."
Nākamais gads Jonasam būs pēdējais, kurā būs spēkā viņa līgums ar KTM rūpnīcas komandu, tāpēc tas būs svarīgs, lai slavenā rūpnīca piedāvātu pagarināt vienošanos ar viņu.
Kā zināms, Eiropas čempionāta 250 kubikcentimetru klasē Jonass debitēja šīs sezonas izskaņā, kad izcīnīja ceturto vietu posmā.
LASI VĒL
- Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO)
- Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO)
- Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO)
- Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO)
- Beidzot nogrieza bīstamo ceļa zīmes puļķi. Raksti komentāros, kur vēl ir tādas vietas pilsētā 30.04 (+ VIDEO)
- Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO)
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
- Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO)
- iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš raidījumā "Spried ar Delfi". Tēma: Kas notiek uz Latvijas ceļiem? (+ VIDEO)
