Latvijas kausa ceturtais posms Cross Country notiks Liepājā
16. oktobrī, Liepājā, motoparkā “Lauma” noskaidrosim Latvijas kausa ceturtā posma uzvarētājus cross country.
“Laumas” trasē gaidīts ikviens sportists, kas vēlas piedalīties šajās interesantajās un aizraujošajās 1h - 2h garajās sacensībās, atkarībā, kurā klasē dalībnieks startēs! Sacensībās var piedalīties visi sportisti gan ar Covid-19 sertifikātu, gan bez tā. Tās notiks tāpat kā līdz šim, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 ierobežojumus, kas attiecas uz 2 m distances ievērošanu, roku higēnu un masku lietošanu publiskā vietā. Trase, kā vienmēr, sagatavota lieliski.
Latvijas Motosporta federācijas enduro komisijas vadītājs un sacensību organizators Kaspars Ērkulis pastāstīja, ka “Laumas” trase būs tāda pati, kā parasti. Lielas izmaiņas trasē nebūs. Konfigurācija būs minimāli mainīta. “Mēģināsim atrast arī kādas cietākas vietas. Cross country apli veidos visas trīs motoparka “Lauma” trases, kuras tiks apvienotas, būs pieliktas arī jaunas vietas, kuras šobrīd nav iekļautas šo trašu konfigurācijā. Trases segums ir labs. Patīkami pa tādu braukt. Esam parūpējušies par balvām. Gaidām visus ciemos un uz tikšanos “Laumā”! Novēlu visiem veiksmi,” tā Kaspars Ērkulis.
Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: Liepājas pilsētai, “Stihl” par lielisko balvu, “Stokker” par perfektajām smērvielām, “Torley”, SIA “Revor” dārza tehnikas veikals.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.927 un 95 benzīns 1.677 EUR - 16.03.2026. Sadārdzinājums 23.40 EUR! (+ VIDEO)
- Kur meklējami Škoda Fabia 130 jubilejas modeļa slēptie talanti ? (+ VIDEO)
- Sadārdzinājums par 36 centi. Degvielas cenas: Dīzelis 1.897 un 95 benzīns 1.657 EUR - 15.03.2026. 21 (+ VIDEO)
- Ko Michelin piedāvā tiem, kam pats Michelin nav pa kabatai ? (+ VIDEO)
- Labas ziņas autovadītājiem Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos (+ VIDEO)
- Vēja enerģijas ražošanas plāni Latvijā vērienīgi, bet kādas ir iespējas? (+ VIDEO)
- Cik lielā mērā degvielas cenas Latvijā ietekmē starptautiskie tirgi? (+ VIDEO)
- Ludzas novadā grants ceļi kļuvuši neizbraucami; iedzīvotāji vaino pašvaldību un LVC (+ VIDEO)
- “airBaltic” zaudējumi pērn – vairāk nekā 44 miljoni eiro (+ VIDEO)
- Sānslīdē ar elektrību. Ar jaunāko Toyota bZ4x uzveicām Latvijas ziemu (+ VIDEO)
