Matīss Karro atceras epizodi no karjeras, kurā nācies vicināt dūres trasē: "Šovs bija!" (+VIDEO)

Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar iauto.lv piedāvā fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” jaunākās epizodes.
Tajā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, tehnisko sporta veidu lēdija Nellija Štolcermane, kā arī viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro.
Jaunākajā raidījuma epizodē tā dalībnieki dalās atmiņu stāstos par epizodēm, kurās nācies sevi aizstāvēt ar dūrēm un kulakiem. Viena ļoti spilgta atmiņa iespiedusies arī Karro atmiņā. Kā atzīst bijušais motokrosa braucējs, tad emocijas situšas augstu vilni trases pārredzamākajā vietā, kur to redzējuši ļoti daudz skatītāju. "Šovs bija," neslēpj bijušais sportists.
Jaunākā epizode pilnā garumā pieejama ŠEIT!
Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru skatāms "Sportacentrs.com TV" kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com", kā arī TV4 kanālā. Raidījuma būtība ir bijušo sportistu atmiņu stāsti no viņu sportiskajām karjerām, kā arī dalīšanās pieredzē par piedzīvoto.

Foto: Publicitātes foto
LASI VĒL
- Jēkabpilietis iekaro Baltijas auto izstādi ar “Karību jūras pirātu” auto (+ VIDEO)
- Policija soda: gājējs pārejas malā - apstāties un palaist? (+ VIDEO)
- Kā darbojas Neste jaunā Easy Wash koncepta automazgātava Rīgā? (+ VIDEO)
- Spānijā dīzelis lētāks kā Latvijā! Cenas: Dīzelis 1.399 un 95 benzīns 1.549 EUR - 30.04.2025. (+ VIDEO)
- Riepas komerctransportam un no pārstrādātām izejvielām (+ VIDEO)
- Gada pārsteigums 2025 – jaunais Toyota Camry. Ko saka “Latvijas Gada auto 2025” žūrija? (+ VIDEO)
- Vēja parki - atkal jālauž šķēpi: jautājumu par vēja parku zemju piešķiršanas kārtību nodod EST (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz Actros L kravas vilcējs ar ultramodernu kabīni (+ VIDEO)
- Akrobāts no pretējās (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.467 un 95 benzīns 1.527 EUR - 28.04.2025. + AUTOMAZGĀŠANA 40 EUR (+ VIDEO)