Matīss Karro atceras epizodi no karjeras, kurā nācies vicināt dūres trasē: "Šovs bija!" (+VIDEO)

Foto: Publicitātes foto
Exi speciāli iAuto | 01.12.2021

Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar iauto.lv piedāvā fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” jaunākās epizodes.

Tajā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, tehnisko sporta veidu lēdija Nellija Štolcermane, kā arī viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro.

Jaunākajā raidījuma epizodē tā dalībnieki dalās atmiņu stāstos par epizodēm, kurās nācies sevi aizstāvēt ar dūrēm un kulakiem. Viena ļoti spilgta atmiņa iespiedusies arī Karro atmiņā. Kā atzīst bijušais motokrosa braucējs, tad emocijas situšas augstu vilni trases pārredzamākajā vietā, kur to redzējuši ļoti daudz skatītāju. "Šovs bija," neslēpj bijušais sportists.

Jaunākā epizode pilnā garumā pieejama ŠEIT!

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru skatāms "Sportacentrs.com TV" kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com", kā arī TV4 kanālā. Raidījuma būtība ir bijušo sportistu atmiņu stāsti no viņu sportiskajām karjerām, kā arī dalīšanās pieredzē par piedzīvoto.

Foto: Publicitātes foto