Motobola klubs "Rīga" sāk starptautisko motobola sezonu
Biķernieku trasē motobola klubs "Rīga" aizvadīs pirmo šīssezonas Centrāleiropas līgas motobolā mājas spēli.
Biķernieku trasē motobola klubs "Rīga" aizvadīs pirmo šīssezonas Centrāleiropas līgas motobolā mājas spēli. Mūsējiem pretī stāsies "Bartuva" komanda no Skuodas pilsētas Lietuvā, ar kuru pērn mēroti spēki Baltijas motobola turnīrā un pēdējā spēlē piedzīvots bezierunu zaudējums 0:16. Spēles sākums plkst. 17.00.
Šogad motobola klubs "Rīga" piedalīsies divos turnīros - Centrāleiropas līgā un Baltijas motobola līgā. Kopumā šosezon "Rīga" aizvadīs 16 spēles, un astoņas no tām - savu skatītāju priekšā Biķernieku kompleksās sporta bāzes stadionā. Pirmo Baltijas motobola līgas mājas spēli "Rīga" aizvadīs jau pēc nedēļas - svētdien, 25.maijā, plkst. 17.00, tiekoties ar Kretingas "Milda" komandu no Lietuvas.
Centrāleiropas līgā šogad piedalīsies septiņas komandas no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas, bet Baltijas līgā - četras komandas no šīm pašām valstīm. Iesākumā dalībai Centrāleiropas līgā bija pieteikušās arī trīs komandas no Ukrainas. Tomēr, ņemot vērā politisko situāciju Ukrainā, pārējās komandas atteicās doties uz šīs valsts komandu mājas spēlēm. Motobola klubs "Rīga" ir vienīgais klubs no Latvijas, kas abos turnīros pārstāv Latviju.
"Pagājušogad komandas kodolu veidoja spēlētāji, kas motobolu spēlēja vēl astoņdesmitajos gados. Šosezon, domājot par nākotni, sastāvu esam atjaunojuši. Šobrīd tas gan mazliet liek atkāpties sniegumā, bet tikai tā mēs varam kļūt stiprāki. Divas izbraukuma spēles Baltkrievijā jau esam aizvadījuši. "Luninec" komandai no Luņiņecas zaudējām ar 1:9, bet Pinskas "Avtomobilist" - ar 0:7. Ar katru spēli gūstam nenovērtējamu pieredzi un kļūstam labāki. Mājas spēlēs savu skatītāju priekšā cīnīties būs vieglāk," stāsta motobola kluba "Rīga" vadītājs Edgars Vilcāns, kurš ikvienu svētdien aicina apmeklēt motobolu.
Visas motokluba "Rīgas mājas spēles norisināsies Biķernieku kompleksās sporta bāzes stadionā, S.Eizenšteina ielā 2, ieeja pa 8. vārtiem. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas!
Informācijai: Motobols ir futbolam līdzīgs sporta veids, kur laukuma spēlētāji atrodas uz motocikliem un, savā starpā saspēlējoties ar bumbu, cenšas izdarīt sitienus un gūt vārtus. Vārtsargs ir vienīgais laukuma spēlētājs, kuram nav motocikls. Katrā komandā ir četri laukuma spēlētāji un viens vārtsargs.

Foto: Motoball-Riga
LASI VĒL
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR - 17.03.2026. Sadārdzinājums 25.20 EUR (+ VIDEO)
- Eksperti: Ja pasteigsimies ar riepu maiņu, auto kļūs par nekustamo īpašumu (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.927 un 95 benzīns 1.677 EUR - 16.03.2026. Sadārdzinājums 23.40 EUR! (+ VIDEO)
- Kur meklējami Škoda Fabia 130 jubilejas modeļa slēptie talanti ? (+ VIDEO)
- Sadārdzinājums par 36 centi. Degvielas cenas: Dīzelis 1.897 un 95 benzīns 1.657 EUR - 15.03.2026. 21 (+ VIDEO)
- Ko Michelin piedāvā tiem, kam pats Michelin nav pa kabatai ? (+ VIDEO)
- Labas ziņas autovadītājiem Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos (+ VIDEO)
- Vēja enerģijas ražošanas plāni Latvijā vērienīgi, bet kādas ir iespējas? (+ VIDEO)
- Cik lielā mērā degvielas cenas Latvijā ietekmē starptautiskie tirgi? (+ VIDEO)
- Ludzas novadā grants ceļi kļuvuši neizbraucami; iedzīvotāji vaino pašvaldību un LVC (+ VIDEO)
