Pirmais mudaks uzrāvies!
Kā ziņo vadošie Latvijas ziņu portāli, tad ilgi nenācās gaidīt un kāds motociklists jau paspējis izrādīt savas prāta spējas un veselo saprātu. Fotoradars fiksējis pārsniegtus 62 kilometrus apdzīvotā vietā.
To, ka nepatikšanas ir neizbēgamas, lika manīt pirmie saules stari, kas sirdī radija pamatotas bažas par tuvojošo motociklistu sezonu.
Turpmāk līdz pat vēlam rudenim pilsētas ielās un ārpilsētu lielceļos apdraudētiem jājūtas ikvienam - autovadītājam, kājāmgājējam, velosipēdistiem.
Pirmais nelaimes vēstnesis jau paspējis izrādīt savu intelektu, iekļūstot fotoradara objektīvā. Viņa nopelni ir 112 kilometri stundā vietā, kur likums paredz tikai 50.
Par šādu pārkāpumu pienākas 100 latu liels sods. Jādomā, ka vidēji statistisks motociklists ar tradicionāli "izcilu" IQ līmeni vienas sezonas laikā bez problēmām pamanīsies sponsorēt fotoradaru īpašniekiem kā minimums pāris tūkstošus.
LASI VĒL
- Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO)
- Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO)
- Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO)
- Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO)
- Beidzot nogrieza bīstamo ceļa zīmes puļķi. Raksti komentāros, kur vēl ir tādas vietas pilsētā 30.04 (+ VIDEO)
- Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO)
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
- Protestā izskan skarbi vārdi par vēja parkiem; ministrs aicina ieraudzīt ieguvumus (+ IDEO)
- iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš raidījumā "Spried ar Delfi". Tēma: Kas notiek uz Latvijas ceļiem? (+ VIDEO)
