Polestar nodemonstrē elektriskās piedziņas mopēdu (+ FOTO)

Foto: Polestar
iAuto | 19.12.2022

Elektroautomobiļu ražotājs nāk klajā ar videi draudzīgu divriteņu transportlīdzekli.

Zviedrijas elektroautomobiļu ražotājs Polestar piedāvā unikālu elektriskās piedziņas divriteņu transportlīdzekli Makka Polestar, ko tas izstrādājis sadarbībā ar mopēdu ražotāju CAKE. Pirmais sadarbības projekts tika īstenots 2021.gadā, bet tagad tapis jauns modelis. Transportlīdzeklis izceļas ar vienkāršotu dizainu, ko pasvītro taisnas līnijas un gaišzilu krāsojumu, kam jāatgādina par rodstera konceptu Polestar 6. Nevar nepamanīt apaļo retro stila priekšējo lukturi, alumīnija bagāžnieku (noņemams), dzelteno Ohlins amortizatoru un četrstūraino akumulatora „kasti” centrā.

Elektriskais mopēds spēj sasniegt maksimālo ātrumu 45 kilometri stundā, turklāt tam ir divi braukšanas režīmi – iespējami lielākam attālumam vai līdzsvarotai veiktspējai. Šāds mopēds maksās 5300 dolārus vai eiro – atkarībā no pārdošanas tirgus

Piebildīsim, ka elektriskais mopēds ir viens no lētākajiem Polestar produktiem, jo, piemēram, par velosipēdu zviedri prasa 9500 eiro, bet par savu lētāko automobili (Polestar 2) – aptuveni 50 000 eiro.

Foto: Polestar