Putina draugi no „Nakts vilkiem” sola „antisankciju motociklu”

Tāds jau esot tikpat kā gatavs, nepieciešams vien „nedaudz pagaidīt”.
Baikeru kluba „Nočnije volki” (Nakts vilki) vadītājs Aleksandrs Zaldostanovs intervijā krievu izdevumam Gazeta.ru pastāstījis par plāniem par pašu konstrukcijas motociklu vietējam tirgum.
Kā atklājis Zaldostanovs ar segvārdu „Ķirurgs”, ar krievu motocikla izstrādi nodarbojas vesela profesionālu inženieru komanda, kas drīzumā prezentēs motociklu sabiedrībai. Baikeris nav minējis konkrētus termiņus, vien aicinājis „nedaudz pagaidīt.”
Zaldostanovs uzsvēris, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā krieviem būs jāatsakās no importa motocikliem un jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem. Šobrīd inženieri esot izgatavojuši 85 procentus topošā motocikla dzinēja detaļu, tādēļ antisankciju motocikls būšot gatavs „pārskatāmā nākotnē”.
"Nakts vilki" ir motociklistu apvienība, kas pazīstami kā Krievijas diktatora Vladimira Putina kvēli pielūdzēji.

Aleksandrs Zaldostanovs Foto: Ekrānbilde no Youtube.com
LASI VĒL
- Jēkabpilietis iekaro Baltijas auto izstādi ar “Karību jūras pirātu” auto (+ VIDEO)
- Policija soda: gājējs pārejas malā - apstāties un palaist? (+ VIDEO)
- Kā darbojas Neste jaunā Easy Wash koncepta automazgātava Rīgā? (+ VIDEO)
- Spānijā dīzelis lētāks kā Latvijā! Cenas: Dīzelis 1.399 un 95 benzīns 1.549 EUR - 30.04.2025. (+ VIDEO)
- Riepas komerctransportam un no pārstrādātām izejvielām (+ VIDEO)
- Gada pārsteigums 2025 – jaunais Toyota Camry. Ko saka “Latvijas Gada auto 2025” žūrija? (+ VIDEO)
- Vēja parki - atkal jālauž šķēpi: jautājumu par vēja parku zemju piešķiršanas kārtību nodod EST (+ VIDEO)
- Mercedes-Benz Actros L kravas vilcējs ar ultramodernu kabīni (+ VIDEO)
- Akrobāts no pretējās (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.467 un 95 benzīns 1.527 EUR - 28.04.2025. + AUTOMAZGĀŠANA 40 EUR (+ VIDEO)