Red Bull Romaniacs – latvieši var!
Red Bull Romaniacs jeb vienas no pasaules sarežģītākajām enduro sacensībām vakar aizvadīja trešo sacīkšu dienu. Pirmajā dienā sportisti startēja kvalifikācijas pārbaudījumos, bet vakar un aizvakar cīnījās ar izaicinošo Rumānijas dabu.
„apPasaules” sportisti un vienīgie Latvijas pārstāvji informē, ka cīņa ar dabas pārbaudījumiem ir gana liels izaicinājums, kas jāiztur līdz galam.
Vakar, 14.jūlijā sportistiem nācās sevi pierādīt gan pa upēm, gan kalniem. Dienas izskaņā Aivars Kukojs izcīnīja 127. vietu savā klasē, bet Raitis Kalniņš - 160.vietu. Abi sportisti šodien turpina smago izaicinājumu, aizvadot pirmspēdējo sacensību dienu, taču vakardienas komentāri liecina, ka ne velti šīs sacensības tiek pielīdzinātas pasaules smagākajām motosporta cīņām.
„Nenormāls nogurums - ir jāatpūšas,” pēc vakardienas finiša komentēja Raitis Kalniņš, „šoreiz brauciena sākums likās vieglāks, bet beigas grūtas. Aptuveni stundu pirms finišam bija kalns, kurā izdevās tikt, šķiet, tikai ar kādu septiņpadsmito reizi.” Taču sportisti atzīst, ka pamazām izdodas pierast pie tā, kas notiek apkārt. „Tagad jūtos mazliet labāk un ir mazliet vieglāk, jo sākam saprast, kā šādās vietās braukt. Kritieni tikpat kā nebija, taču ļoti grūti bija braukt lejā pa upi – pa straumi un akmeņiem. Brīžiem, likās, ka tā upe nekad nebeigsies – nevarējām sagaidīt, kad būs galapunkts,” komentē Aivars Kukojs.
Šobrīd abi sportisti atrodas trasē, kur norisinās cīņa par vietām. Red Bull Romaniacs 2016 pēdējais brauciens norisināsies rīt, 16.jūlijā, aizvadot 5.dienu. Turpināsim informēt par mūsu sportistu sniegumu.


Foto: Publicitātes attēls

LASI VĒL
- Aizvadīts tradicionālais velobrauciens “Kritiskā masa” (+ VIDEO)
- Patriotiskā braucienā gar Latvijas robežu dodas motociklisti (+ VIDEO)
- Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO)
- Kāds ir “Gada Bezceļu auto 2026” uzvarētājs “Toyota Land Cruiser” (+ VIDEO)
- Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO)
- Par strīdus raisījušiem satiksmes mierināšanas pasākumiem Rīgā, "Spried ar Delfi" (+ VIDEO)
- Beidzot nogrieza bīstamo ceļa zīmes puļķi. Raksti komentāros, kur vēl ir tādas vietas pilsētā 30.04 (+ VIDEO)
- Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO)
- Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO)
- Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO)
