Vakar satiksmes negadījumos nopietni cietuši vairāki motociklisti; viens gājis bojā
Bojā gājušais, 1959.gadā dzimis vīrietis, uz motocikla "Yamaha YZF R1" sēdējis kā pasažieris, kamēr motociklu vadījis 1984.gadā dzimis vīrietis.
Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos nopietni cietuši vairāki motociklisti, turklāt viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.
Zemgalē, braucot ar motociklu, bojā gājis 56 gadus vecs vīrietis. Kā papildināja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis, šis letālais negadījums noticis Jēkabpilī, Zīlānu ielā, un bojā gājušais, 1959.gadā dzimis vīrietis, uz motocikla "Yamaha YZF R1" sēdējis kā pasažieris, kamēr motociklu vadījis 1984.gadā dzimis vīrietis. Neizvēloties drošu ātrumu, braucējs zaudējis kontroli pār spēkratu un tas apgāzies. Motocikla vadītājs guvis roku nobrāzumus, bet pasažieris notikuma vietā gājis bojā.
Savukārt Rīgā, braucot ar motociklu, nopietnas traumas guvuši 28 un 21 gadus veci vīrieši, informēja Bukša.
LETA jau ziņoja par vakar Rīgā, Biķernieku mežā, notikušu motocikla sadursmi ar automašīnu "Subaru". Šajā avārijāsmagu politraumu guva 28 gadus vecs motociklists, kurš pēc sadursmes ar inerci tika aizsviests diezgan tālu no sava spēkrata.
Savukārt otrs vakar motocikla negadījumā cietušais ir 1992.gadā dzimis jaunietis, kurš ap plkst.11.40, vadot motociklu "Suzuki", Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatves un Vienības gatves krustojumā, sadūrās ar automašīnu "Audi", kuru vadīja 1978.gadā dzimusi sieviete. Motociklists pēc negadījuma tika nogādāts slimnīcā.
Tikmēr Zemgalē vakar 31 gadu vecs vīrietis savā garāžā remontējis auto un, griežot ar slīpmašīnu, guvis nopietnu rokas traumu - plaukstas vaļēju kaula lūzumu.
Savukārt Latgalē 71 gadus vecs vīrietis ar ripzāģi iezāģējis sev plaukstā. Cietušajam daļēji amputēti pirksti.
Kopumā pagājušajā diennaktī ātrās palīdzības mediķi devušies uz 1220 izsaukumiem, no tiem 301 bijis saistīts ar dažādām traumām.

Foto: iAuto.lv
LASI VĒL
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR - 17.03.2026. Sadārdzinājums 25.20 EUR (+ VIDEO)
- Eksperti: Ja pasteigsimies ar riepu maiņu, auto kļūs par nekustamo īpašumu (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.927 un 95 benzīns 1.677 EUR - 16.03.2026. Sadārdzinājums 23.40 EUR! (+ VIDEO)
- Kur meklējami Škoda Fabia 130 jubilejas modeļa slēptie talanti ? (+ VIDEO)
- Sadārdzinājums par 36 centi. Degvielas cenas: Dīzelis 1.897 un 95 benzīns 1.657 EUR - 15.03.2026. 21 (+ VIDEO)
- Ko Michelin piedāvā tiem, kam pats Michelin nav pa kabatai ? (+ VIDEO)
- Labas ziņas autovadītājiem Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos (+ VIDEO)
- Vēja enerģijas ražošanas plāni Latvijā vērienīgi, bet kādas ir iespējas? (+ VIDEO)
- Cik lielā mērā degvielas cenas Latvijā ietekmē starptautiskie tirgi? (+ VIDEO)
- Ludzas novadā grants ceļi kļuvuši neizbraucami; iedzīvotāji vaino pašvaldību un LVC (+ VIDEO)
