Aicina uz publisko tikšanos ar potenciālo FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta uzvarētāju Mattiasu Ekstromu

Audi Latvija sadarbībā ar Audi Sport aicina visus motorsporta entuziastus un Audi zīmola cienītājus uz publisku tikšanos ar potenciālo FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta uzvarētāju Mattiasu Ekstormu, kas norisināsies piektdien, 30.septembrī, plkst.17.00 Moler Auto Riga, pie Rīgas Motormuzeja, Eizenšteina ielā 6a.
Tikšanās laikā viesi varēs uzdot sportistam interesējošus jautājumus, pagūt saņemt autogrāfu un izbaudīt FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta atmosfēru, kas virmos ap Biķernieku trasi.
Zviedru auto sportists Mattias Ekstrom pārstāv Audi Sport jau kopš 2001.gada. Līdz šim izcīnot 21 uzvaru un divus DTM sacīkšu čempiona titulus, Mattias Ekstrom ir veiksmīgākais Audi DTM braucējs. Līdzās sportista panākumiem DTM, viņš ir izveidojis arī savu rallijkrosa komandu EKS un pašlaik pirmo reizi sava karjerā pretendē uz FIA Pasaules Rallijkrosa čempiona titulu. Pēc čempionātā aizvadītajiem trim posmiem, Zviedru sportists ir izvirzījies vadībā desmit punktu pārsvaru.
Tikšanās Laikā Mattias Ekstorm publiski sveiks arī Audi Latvija sadarbībā ar Audi Sport organizētā konkursa uzvarētājus, kuri iegūs iespēju visas brīvdienas pavadīt kopā ar EKS komandu FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta Latvijas posmā aizkulisēs. Atgādinām, ka konkurss tika izsludināts septembra sākumā un pieteikumu vēl var iesūtīt līdz otrdienai, 27.septembrim. Lai pretendētu uz uzvaru, jāaizpilda pieteikuma anketa EKS / Audi Sport Experience mājaslapā: http://www.eks-audisportexperience.com/latvia/.


Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Polijas piekrastē atklātas lielas naftas un dabasgāzes rezerves (+ VIDEO)
- Velosipēda un automašīnas sadursme - kurš vainīgs? (+ VIDEO)
- Gandrīz zem riteņiem (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.547 un 95 benzīns 1.557 EUR - 19.07.2025. (+ VIDEO)
- Nākotnē daļu "Tet" un LMT akciju plāno kotēt biržā (+ VIDEO)
- Ja jau elektroauto mazina CO2, vai tad tie ir vainīgi pie aukstās vasaras? (+ VIDEO)
- “Latvijas Dzelzceļš” pārdod bijušo valdības motrisi; opozīcijas deputāti iebilst (+ VIDEO)
- Vai autovadītāji var paļauties uz pašvaldības un LMT sodiem, ka tie ir pareizi un saskaņā ar likumu?
- BMW vadītājs "pamāca" kravas auto šoferus, un nevis vienu, bet divus (+ VIDEO)
- Bija pamats dusmām? - video autors domā, ka jā (+ VIDEO)