„LADA RX” sacensībās uzvar Aigars Tīdmanis
Ātruma festivāla „Kurzeme” un „Rally Liepāja” ietvaros sestdien norisinājās arī Liepājas rallija zvaigžņu cīņas ar „LADA RX” automašīnām.
Sīvā cīņā uzvarēja žiguļu braucējs Aigars Tīdmanis, apsteidzot par 7 sekunžu simtdaļām savu tuvāko sekotāju Danu Lešču, demonstrējot lielisku sniegumu.
Sacensībās šogad piedalījās Renārs Francis, Dans Lešcs, Aigars Tīdmanis, Mārtiņš Būčiņš, kartingists Andris Valters, aktieris Viktors Ellers un LADA RX kustības Latvijā vadītājs Jānis Bergs.
Aigars Tīdmanis daloties sajūtās par sacensībām norāda, ka „trase nebija ļoti sarežģīta, bet bija pāris vietas, kuras bija bīstamākas un kur normāli neriskētu, bet finālā jau bija tā sajūta, ka ir jādara uz pilnu jaudu un tas arī atmaksājās. Ir liels gandarījums un laba nojauta mani pavadīja visu dienu par iespēju uzvarēt.”
Otrais ātrākais “Žiguļu” braucējs bija Dans Leščs, kurš rallija trasē tikai nedaudz atpalika, savukārt trešo vietu ieņēma Mārtiņš Būčiņš. Jāatzīmē, ka lielisku starta reakcijas laiku šogad uzrādīja arī Andris Valters 0,01 un 0,06 sekundes. „Ņemot vērā, ka mašīnu startā noliek 40 cm no starta, tad šī spēja pārbraukt pāri starta līnijai tādā ātrumā ir apbrīnojama,” skaidro ātruma festivāla „Kurzeme” projektu vadītājs Uldis Hmieļevskis.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Cik lielā mērā degvielas cenas Latvijā ietekmē starptautiskie tirgi? (+ VIDEO)
- Ludzas novadā grants ceļi kļuvuši neizbraucami; iedzīvotāji vaino pašvaldību un LVC (+ VIDEO)
- “airBaltic” zaudējumi pērn – vairāk nekā 44 miljoni eiro (+ VIDEO)
- Sānslīdē ar elektrību. Ar jaunāko Toyota bZ4x uzveicām Latvijas ziemu (+ VIDEO)
- Koksne naftas vietā. Inovācija ceļu būves nozarē (+ VIDEO)
- KIA EV9 par daudz, KIA EV3 par maz, bet KIA EV5 tieši laikā (+ VIDEO)
- Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste
- Cuprai jaudīgs gada sākums (+ VIDEO)
- Kāpēc mēnesi pēc satiksmes negadījuma nav novākta triecienslāpējošā barjera? (+ VIDEO)
- No aprīļa stāsies spēkā jaunas prasības koplietošanas braucamrīkiem (+ VIDEO)
