Mainu krūtis pret autosporta komandu

Ar krūtīm viss ir kārtībā! Tās paliek līdzšinējos izmēros un arī turpmāk bars lielu apaļumu cienītāji siekalosies, skatoties "Pludmales patruļas" kārtējo sēriju. Vienīgā saistība krūtīm ar autosporta komandu ir tā, ka abas divas pieder vienai un tai pašai personai!
Visiem labi pazīstamā lielo krūšu īpašniece Pamela Andersone nu kļuvusi arī par autosporta komandas īpašnieci.
Izrādās, ka Pamela jau ilgu laiku ir aktīva autosporta fane, kas galveno akcentu liek uz Nascar un Formula 1.
«Es ļoti lepojos ar Downforce1 komandu. Džentlmeņi ir paveikuši neiespējamo, komandu izveidojot četru mēnešu laikā. Nevaru vien sagaidīt, kad redzēšu savus auto trasē. Es joprojām nespēju noticēt, ka mums tas izdevās; es noticēšu tikai pēc tam, kad pati savām acīm redzēšu mašīnas sacensībās. Arī jūs tās varēsit viegli pamanīt – tās būs manās mīļākajās krāsās, zilā un baltā,» paziņojusi Andersone.
Pagaidām komandas autoparkā ir tikai viens Aston Martin Vantage GT. Komanda plāno startēt Eiropas Le Mans sacensību seriālā un starptautiskās GT sacensībās.
Komandas nosaukums ir Downforce1 un tās pagaidām vienīgais pilots ir Markus Fuks.
LASI VĒL
- Jo trakāk, jo labāk - Lasvegasas Rat Rod šovs (+ VIDEO)
- BMW aiztraucas, Škoda nokrīt ritenis (+ VIDEO)
- Jānis Vanks salīdzina KIA Sorento un Hyundai Santa Fe (+ VIDEO)
- Ar ko atšķiras 400 un 800 voltu elektromobiļi? (+ VIDEO)
- Cik droša ir mūsu energoapgāde, un ko Latvija var mācīties no Ukrainas? (+ VIDEO)
- Auto un motorollera sadursme, kurš vainīgs? (+ VIDEO)
- Kāpēc Suzuki Vitara “nelūst un netek”? (+ VIDEO)
- Degviela Spānijā vēl lētāka kā Latvijā? Dīzelis 1.289, bet 95 benzīns 1.359 eiro - 6.05.2025jā (+ VIDEO)
- Ar ko atšķiras salona filtri un cik bieži tie jāmaina? (+ VIDEO)
- Darbu sācis jaunais Honda dīleris Rīgā (+ VIDEO)