"Mercedes" atlaiž četrus darbiniekus par rasistisku rīcību

Pirmās formulas (F-1) līdervienība "Mercedes" atlaidusi četrus darbiniekus, jo tie augusta sākumā pārkāpuši komandas noteikumus, kas attiecas uz dzimumu vienlīdzību un rasu dažādību.
"Mercedes" šo informāciju apstiprināja svētdien īsi pirms Soču Lielās balvas izcīņas.
"Mēs asi nosodām šādu rīcību," teikts "Mercedes" paziņojumā, nepaskaidrojot neko vairāk. "Cienām dažādību starp mūsu darbiniekiem, kuri ir komandas spēka avots."
Kāds no "Mercedes" komandas pilotiem šosezon uzvarējis 11 no 16 posmiem, pa divām uzvarām ir Šarlam Leklēram un Maksam Verstapenam, bet iepriekšējā posmā Singapūrā panākumu svinēja Sebastjans Fetels.
Luiss Hamiltons šīs sezonas 16 posmos iekrājis 322 punktus, kamēr Valteri Botasam ir 249 punkti. Trešais ar 215 punktiem ir Leklērs, bet 212 punkti ir Verstapenam. Labāko piecinieku noslēdz Fetels, kuram ir 194 punkti.
Nākamais posms notiks pēc nedaudz mazāk nekā divām nedēļām Japānā.

Foto: Ekrānbilde no twitter.com/mercedesamgf1
LASI VĒL
- Jūrmalas dome plāno paaugstināt iebraukšanas maksu Jūrmalā līdz pieciem eiro; ko par to domā iAuto.lv (+ VIDEO)
- TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Ķīnas SUV modeļi pret eiropiešiem. Kurš kuru? (+ VIDEO)
- Ar 4 pirmizrādēm un autoražotāja debiju noticis Vasaras testa brauciens no "Latvijas Gada auto 2026" (+ VIDEO)
- Skrāpē vai neskrāpē automobiļus mazgātuvē "Pro bro"? Ja esi tur bijis, uzraksti atsauksmi komentāros (+ VIDEO)
- Degvielas cenas: Dīzelis 1.487 un 95 benzīns 1.507 EUR - 16.08.2025. (+ VIDEO)
- Šogad jau teju 80 noslīkušo (+ VIDEO)
- Karsta diena Jūrmalā: atkal rindas pie caurlažu automātiem – kāpēc nepirkt tiešsaistē? 15.08.2025 (+ VIDEO)
- Jauns zīmols ienāk Latvijas tirgū - MG mājvieta būs Krasta iela Rīgā (+ VIDEO)
- Krēslus - gaisā! Ko prot jaunais Volkswagen Caddy Fleixible? (+ VIDEO)
- Agresīva braukšana un ātruma pārsniegšana – policija uz autoceļa A1 noķer vairākus noteikumu pārkāpējus (+ VIDEO)