Millers apsvēris iespēju pārcelties uz rallijkrosu
Franču pilots, četrkārtējais pasaules čempions Ivans Millers atklājis, ka apsvēris iespēju šosezon pamest WTCC seriālu, lai pārceltos uz rallijkrosa pasaules čempionātu.
Šādas dilemmas priekšā franču autosporta veterāns nonācis, kad sezonu starplaikā ieilgusi neskaidrība ar „Citroen” rūpnīcas komandas sacīkšu programmu.
„Ja „Citroen” nepiedāvātu man pagarināt līgumu, es būtu pārgājis uz rallijkrosa pasaules čempionātu,” intervijā atzīstas Millers. „Taču, kad viņi tika skaidrībā ar savu nākotni (lasi – budžetu) un piedāvāja man palikt, es nolēmu palikt kopā ar komandu tās WTCC pēdējā sezonā. Savas karjeras laikā es jau ne reizi esmu palicis uzticīgs rūpnīcu komandām līdz to sacīkšu programmas beigām. Tā tas bija BTCC ar „Vauxhall” un līdzīgi arī ar „SEAT” un „Chevrolet” šeit WTCC.”

Ivans Millers piedalās autošosejas pasaules čempionātā (WTCC) kopš 2006.gada. 2014.gadā, kad WTCC ieradās „Citroen”, viņš tika uzaicināts kļūt par franču rūpnīcas komandas pilotu. Abas aizvadītās sezonas viņš beidza kā sudraba laureāts, ik reizi piekāpjoties komandas biedram, argentīniešu pilotam Hosē Marijam Lopesam.
Starp citu, Milleram ir arī zināma rallijkrosa pieredze – pērn viņš piedalījās WRX Francijas posmā, kur ierindojās 19.vietā (no 35).

LASI VĒL
- Izmērs atsver visu. Kāds ir krosovers Omoda 9? (+ VIDEO)
- Eksperti: Lāču ieklīšana pilsētvidē ir likumsakarība; kā rīkoties? (+ VIDEO)
- Rīgā atklāj jaunu tramvaja līnijas posmu un mobilitātes punktu “Ķengarags” (+ VIDEO)
- Kur un kādu krāsu atstarotāji uz auto virsbūves liedz iziet tehnisko apskati? (+ VIDEO)
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
- “LATVIJAS GADA AUTO 2027” vasaras mediju testa brauciens (+ VIDEO)
