Rallijkross Biržos jau šajā nedēļas nogalē
Jau šajā nedēļas nogalē Latvijas rallijkrosa kauss piestās Salas novada Biržos - autotrasē Baroni. Kā ierasts sacensības trasē Baroni pulcēs atpazīstamus uzvārdus un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu.
"Ne tikai Jēkabpils novadnieki, bet arī visi autosporta fani noteikti priecāsies, dalībnieku sarakstā ieraugot rallija čempionu Sviļa un Aizsilnieka uzvārdus. Mārtiņš Svilis startēs Open ieskaitē, savukārt Aivis Aizsilnieks brauks Lada RX klasē," stāsta sacensību organizators Ainars Vasilis.
"Pirms sacensībām trasē veikti nelieli uzlabojumi, padarot to nedaudz ātrāku, taču vienlaikus arī drošāku un, sagaidāms, arī aizraujošāku skatītājiem. Starp rallijkrosa sacensībām līdzjutējus izklaidēs Jēkabpils drifta meistars Artūrs Miškins. Ārpus trases mazākie skatītāji būs gaidīti radošajā teltī, bet viņu vecāki varēs izmantot iespēju un iegādāties pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieka Reiņa Nitiša VAZ 2101, ar kuru viņš savulaik piedalījās līdzīgās sacensībās."
Sacensību programma:
Sestdiena, 17. jūnijs
10:00 Sacensību atklāšanas ceremonija
10:30 Sacensību starts
1., 2. un 3. kvalifikācijas braucieni
Drifta šovs
14:30 Pusfinālu braucieni
Fināls
Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 2. posmu iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Pensionāriem un bērniem līdz 1,5 m garumam ieejas biļetes cena tikai 2 EUR. Invalīdiem ratiņkrēslā ieeja sacensībās bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

Foto: Publicitātes attēls
LASI VĒL
- Timrots: "Mēs izgudrojām jaunu Rīgas apvedceļu!" (+ VIDEO)
- Vai jaunais Porsche Cayenne Electric ir īsts Porsche? (+ VIDEO)
- Ko var salikt KIA K4 Sport Wagon bagāžniekā ? (+ VIDEO)
- Pēc traģēdijas Priekulē policistiem varētu ieviest ikrīta alkohola testus (+ VIDEO)
- Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO)
- Francijā zemu lidojošas lidmašīnas pārsteidz atpūtniekus pludmalē (+ VIDEO)
- Talsu novads: Nepieciešams miljons un 4-5 mēneši autoeļa atjaunošanai (+ VIDEO)
- Ražas sezona sākusies: uz ceļiem pieaug lauksaimniecības tehnikas intensitāte, autovadītāji aicināti būt uzmanīgi (+ VIDEO)
- Bīstami deformētā konstrukcija K. Ulmaņa gatvē: iAuto.lv jautā - Rīgas pašvaldība atbild (+ VIDEO)
- Trešās paaudzes Audi Q7 būs arī ar sešām sēdvietām (+ VIDEO)
