Rallijs "Sarma 2018" startēs 10.februārī; uzsākta dalībnieku reģistrācija
Līdz rallijam Sarma 2018 atlicis vien mēnesis, un līdz ar oficiālo dokumentu publicēšanu ir uzsākta arī dalībnieku reģistrācija Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu, kā arī Latvijas rallijsprinta un vēsturisko automobiļu kausa otrajam posmam, kas Gulbenes novada ceļus pieskandinās 10. februārī.
Lai arī tikai tagad var teikt, ka ziema sāk pierādīt, ka arī šogad bez viņas neiztiks, rallija organizatori cerību pilni rūpējas par ceļu sagatavošanu. Līdz ar kailsala iestāšanos steidzami tiek līdzināti ceļi, lai ledus kārta veidotos pēc iespējas gludāka. Šobrīd ilgtermiņa meteoroloģiskās prognozes sola, ka līdz rallijam būs gan kailsals, kas sasaldēs zemes ceļus, gan sniegs, kas veidos sniega kārtu, gan atkušņi un spelgoņi, kas sarūpēs ziemas rallijam tik nepieciešamo ledus kārtu.
Vienlaikus rallija Sarma organizatori strādā arī pie rallija dokumentācijas un ātrumposmu aprakstu sagatavošanas un jaunu ideju iekļaušanu tajā, lai vēl vairāk uzlabotu to funkcionalitāti un lietošanas ērtības.
Rallija Sarma 2018 ceremoniālā atklāšana notiks iepriekšējās dienas, 9. februāra vakarā, pulksten 19:30. Savukārt sacensību dienā, 10. februārī pirmie startēs vēsturiskie rallija automobiļi, kuriem starts tiks dots pulksten 8:30, pusstundu vēlāk tiem sekos rallija un rallijsprinta dalībnieki. Paredzams, ka pirmā sporta automašīna rallija finišu sasniegs nedaudz pēc septiņiem vakarā. Sacensību diena tiks noslēgta ar apbalvošanas ceremoniju pulksten 21:15.
LASI VĒL
- Cik lielā mērā degvielas cenas Latvijā ietekmē starptautiskie tirgi? (+ VIDEO)
- Ludzas novadā grants ceļi kļuvuši neizbraucami; iedzīvotāji vaino pašvaldību un LVC (+ VIDEO)
- “airBaltic” zaudējumi pērn – vairāk nekā 44 miljoni eiro (+ VIDEO)
- Sānslīdē ar elektrību. Ar jaunāko Toyota bZ4x uzveicām Latvijas ziemu (+ VIDEO)
- Koksne naftas vietā. Inovācija ceļu būves nozarē (+ VIDEO)
- KIA EV9 par daudz, KIA EV3 par maz, bet KIA EV5 tieši laikā (+ VIDEO)
- Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste
- Cuprai jaudīgs gada sākums (+ VIDEO)
- Kāpēc mēnesi pēc satiksmes negadījuma nav novākta triecienslāpējošā barjera? (+ VIDEO)
- No aprīļa stāsies spēkā jaunas prasības koplietošanas braucamrīkiem (+ VIDEO)
