"Rally Alūksne" sola ziemu un EUR 1000 ātrākajam 2 WD braucējam
Jau šīs nedēļas beigās Latvijas laika prognozēs beidzot parādās sen gaidītais sals un sniegs, kas nozīmē, ka ziema, tāpat kā rallijsprints "Alūksne 2014", atcelta netiek.
Latvijas rallijsprinta pirmā posma "Alūksne 2014", kas norisināsies 18.janvārī, organizatori noliedz šaubas par iespējamo sacensības nenotikšanu un atgādina, ka pieteikumu pieņemšana joprojām turpinās.
Pēc sacensības rīkotāju rīcībā esošās informācijas, uz starta Alūksnē redzēsim gan "Rally Alūksne 2013" otrās vietas ieguvēju Sīmu Plangi, gan pagājušā gada Latvijas rallija čempionus A+klasē Mārtiņu Svili/Ivo Pūķi, gan daudzas citas ātras rallija un rallijsprinta ekipāžas.
Pateicoties atbalstītājiem, arī šogad alūksnieši tupina iepriekšējā gadā aizsāktās tradīcijas un tāpat kā pagājušajā gadā, ātrākajai 2 WD ekipāžai tiks piešķirta naudas balva EUR 1000 apmērā. Jāatgādina, ka 2013.gadā šo balvu godam nopelnīja Atis Bruņinieks ar Edgaru Grīnu.
Gan 2011., gan 2012.gadā ātrākās Alūksnes rallija ekipāžas tituls pienācās Jāņa Vorobjova ekipāžai. Savukārt pagājušajā gadā uzvaru Alūksnē izcīnīja Vasilijs Grjazins/Dmitrijs Čumaks, kuri aizvadītās nedēļas nogalē ieguva 7.vietu Eiropas rallija čempionāta Austrijas posmā.
Dalībnieku pieteikumi un sacensību dokumentācija atrodama www.lrc.lv un www.4rati.lv, tuvojoties rallijsprintam, turpat tiks publicētas arī ātrumposmu kartes.
Rallijsprintu "Alūksne 2014" organizē Autosporta klubs "Alūksne" sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.
"Alūksne 2014" atbalsta uzņēmumi 4plus, Auto Kada, ASRT, AD REM auto, ZB auto, Apiņi, Marienburga, SLB, Jaunsētas, autocentrs Veltījums Jums, Sorma, If.
Informatīvie atbalstītāji – 4rati.lv, iauto.lv, Malienas ziņas, rally.ee, Radio Tev, Tavs Auto.

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv
LASI VĒL
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
- iAuto.lv jautājumi publikācijai: Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos
- Kāda tipa riepas bija ejošakās aizvadītajā ziemā ? (+ VIDEO)
- Kurš ir atbildīgs un kurš maksās par janvārī atklātās Mūkusalas promenādes defektiem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 18.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR (+ VIDEO)
