"Red Bull" nosoda Fetelu noniecinošos līdzjutējus
"Red Bull'' komandas vadītājs Kristians Horners nosodījis fanus, kuri ar ūjināšanu Singapūras GP sacīkstēs pavadījuši kārtējo vācieša Sebastjana Fetela uzvaru.
F1 komandas "Red Bull'' vadītājs Kristians Horners nosodījis fanus, kuri ar ūjināšanu Singapūras GP sacīkstēs pavadījuši kārtējo vācieša Sebastjana Fetela uzvaru.
Kā ziņots, trīskārtējais pasaules čempions Fetels svētdien triumfēja F1 pasaules čempionāta 13.posmā Singapūrā, vēl vairāk nostiprinot kopvērtējuma līderpozīciju. Šī Fetelam bija trešā uzvara pēc kārtas.

Singapūras GP goda pjedestāls Foto: fia.com
"Ir neliela līdzjutēju grupa, kas izturas ļoti nesportiski pret Fetelu. Sebastjans aizvadīja lieliskas sacensības, un tas nešķiet godīgi, ka sportists no faniem nesaņem to, ko būtu pelnījis," izteicies Horners.
Pēc svētdien izcīnītās uzvaras no skatītāju rindām Fetela panākums tika sagaidīts ar daudzskaitlīgu ūjināšanu un izsaucieniem. Pirms tam sezonas gaitā līdzīga situācija izveidojusies arī pēc viņa uzvarām Beļģijā un Itālijā.
Sezonas sākumā Malaizijā Fetels nepildīja savas komandas uzdevumus un sacīkšu izskaņā apdzina savu komandas biedru Marku Vēberu. Šis notikums radīja Fetela nosodījumu līdzjutēju rindās. Tāpat pastāv pieņēmums, ka sacensības kļuvušas pārāk garlaicīgas tieši Fetela pārliecinošā snieguma dēļ.
"Ja komandā ir cilvēks, kurš ir izcils uzvarētājs, cilvēki nāk uz sacensībām, lai vērotu, kurš varētu viņu uzvarēt. Cilvēki nāk, lai redzētu, kurš uzveiks Sebastjanu," vācieti aizstāvēja Horners.
Čempionāta kopvērtējumā sešas sacīkstes pirms sezonas beigām Fetelam ir 247 punkti un viņš apsteidz spāni Fernando Alonso ("Ferrari") par 60 punktiem. Trešais ar 151 punktu ir brits Luiss Hamiltons ("Mercedes"), bet viņam divus punktus zaudē soms Kimi Raikonens ("Lotus").
Nākamais F1 posms notiks 6.oktobrī Korejā.
LASI VĒL
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
- iAuto.lv jautājumi publikācijai: Rīgā, Jūrmalas gatve tagad ir atvērta transporta kustībai abos virzienos
- Kāda tipa riepas bija ejošakās aizvadītajā ziemā ? (+ VIDEO)
- Kurš ir atbildīgs un kurš maksās par janvārī atklātās Mūkusalas promenādes defektiem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 18.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR (+ VIDEO)
- Māra Ozoliņa TESTĀ: Kompaktais pilsētas apvidus auto "Audi Q3 Sportback" ar 265 ZS jaudu (+ VIDEO)
- Cik lielu motociklu var iedabūt elektriskā KIA PV5 busiņā ? (+ VIDEO)
