Reinis sīvi cīnās Turcijā
Turcijā norisinās priekšpēdējais Pasaules rallijkrosa čempionāta posms. Sākusies izšķirošā cīņa par atlikušajām vietām uz goda pjedestāla.
Turcijā cīņu par čempionāta medaļām turpina arī Reinis Nitišs. Kā jau tika pieminēts iepriekš, sacensības nelepojas ar kuplu dalībnieku sastāvu, bet ar lielu konkurenci. Diemžēl uz sacensībām neieradās slavenie amerikāņi, Tanners Fausts un Kens Bloks. Apdrošināšanas sabiedrības uzskatīja, ka reģionā ir nestabila situācija un neatbalstija abu braucēju dalību Turcijas posmā.
Pirmā sacensību diena Reinis stratēja ar mainīgām sekmēm. Treniņos svešajā trasē izdevās sasniegt devīto rezultātu. Pirmajā kvalifikācijas sērijā mainīgos laika apstākļos Reinis sasniedza 7 rezultātu. Abi galvenie konkurenti bija veiksmīgāki. Heikkinenam labākais rezultāts, bet Hansenam trešais laiks. Otrais brauciens no otrās starta vietas, sīva cīņa ar Antonu Marklundu. Finišā Reinis otrais. Skaistā cīņa ar Marklundu atņēma vērtīgās sekundes. Sērijā sestais un kopvērtējumā pēc pirmās dienas arī sestais. Pirmais pagaidām Hansens, bet otrais Heikkinens. Rīt viss turpinās.
Turcijā RX Lites klasē uz stata izgāja arī Eiropas bronzas medaļnieks Super 1600 klasē Jānis Baumanis. Set Promotin komandas sastāvā Jānis Izmēģina savus spēkus pie pilnpiedziņas spēkrata stūres sacīkšu režīmā. Starts Jānim padevās ļoti veiksmīgs. Pirmajā kvalifikācijas sēijā tika sasniegts ceturtais rezultāts, bet otrajā braucienu sērijā Jānis bija vēl ātrāks, rezultātā otrais. Pēc pirmās dienas Jānis Baumanis trešais. Lieliska debija!

Reinis Nitišs Foto: Jānis Grīnhofs
LASI VĒL
- BMW R 1300 RT motocikla cena no 22 890 EUR ar 1300 cm3, 145 ZS, 4.9 l uz 100 km un 281 kg (+ VIDEO)
- Izmērs atsver visu. Kāds ir krosovers Omoda 9? (+ VIDEO)
- Eksperti: Lāču ieklīšana pilsētvidē ir likumsakarība; kā rīkoties? (+ VIDEO)
- Rīgā atklāj jaunu tramvaja līnijas posmu un mobilitātes punktu “Ķengarags” (+ VIDEO)
- Kur un kādu krāsu atstarotāji uz auto virsbūves liedz iziet tehnisko apskati? (+ VIDEO)
- Kas tu tāds? Negaidīta tikšanās ar pilnībā elektrisku Suzuki Vitara (+ VIDEO)
- La Liga. Pirmais brauciens ar elektrisko Cupra Raval (+ VIDEO)
- Priekšpiedziņas atgriešanās. Jaunā Subaru Uncharted salīdzinošais tests (+ VIDEO)
- Uz ceļiem mirušo bērnu statistiku jau gadiem neizdodas būtiski samazināt; mazā Mika traģēdija (+ VIDEO)
- Vēsturiskajam Gulbenes–Alūksnes bānītim trūkst pasažieri un finansējums (+ VIDEO)
