Sadursme un tehnisks defekts Reinim Nitišam liedz Hokenheimas pusfinālu
Šodien ar divām kvalifikācijas kārtām Hokenheimā turpinājās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta otrais posms.
Tehniski neveiksmīga diena izvērtās jēkabpilietim Reinim Nitišam. Dienas pirmajā kvalifikācijā Nitišs pēc sadursmes spiests izstāties, bet otrajā kvalifikācijā – sajūga defekta dēļ startā noslāpa viņa auto. Četru kvalifikāciju kopvērtējumā Nitišs ierindojās 13. vietā, kas liedz iekļūt Hokenheimas pusfinālā. Sacensības noslēgsies rīt, kad paredzēti finālbraucieni.
Arī sacensību otrā diena norisinājās siltos un saulainos laika apstākļos, tomēr pretēji cerētajam Reiņa Nitiša rezultāts šodien nebija pietiekams, lai nosargātu pirmajā sacensību dienā iekrāto pārsvaru un šķietami drošo vietu pusfinālā. Trešās kvalifikācijas kopvērtējumā Nitišs ierindojās 18. vietā, bet ceturtajā – 15. vietā, ar ko bija nepietiekami, lai kvalificētos pusfinālam.
“Rallijkross ir kontaktu sports, un šodien sadursmes ar konkurentiem man maksāja dārgi – trešajā kvalifikācijā pēc kontaktcīņas ar Kevinu Eriksonu mašīnai tika sabojāts stūres mehānisms, un man brauciens beidzās, nesasniedzot finiša karogu.
Līdz noslēdzošajai kvalifikācijai Hokenheimā bija neierasti maz laika, tomēr ALL-INKL.com Münnich Motorsport paveica varenu darbu un sagatavoja auto startam. Diemžēl, tikai stāvot uz starta, parādījās sajūga defekts, ko novērst vairs nebija iespējams. Tā rezultātā, auto brauciena startā noslāpa, un atgūt iekavēto man šoreiz nebija pa spēkam.
Sacensību pirmā diena pierādīja, ka Seat Ibiza RX sevī slēpj lielu potenciālu. Mēs strādājam pareizā virzienā, lai nākotnē spētu cīnīties par daudz augstākām pozīcijām, taču divas neveiksmes vienā nedēļas nogalē šobrīd vēl nevaram atļauties!” sacensību izskaņā stāsta Reinis Nitišs.



LASI VĒL
- ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO)
- Kā Neste Easy Charge atpazīs tavu elektromobili? (+ VIDEO)
- Arī igauņiem "Rail Baltica" pabeigšanai trūkst finansējums; ministrs optimistisks (+ VIDEO)
- BMW un pikaps - Ļoti smaga avārija Madonas novadā, iespējams pat 180 km/h ātrumā (+ VIDEO)
- Igaunijā plāno celt kodolreaktoru; Latvija tādu iespēju neizslēdz (+ VIDEO)
- EP deputāts: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO)
- Kādēļ strauji audzis pieprasījums pēc Honda ģeneratoriem? (+ VIDEO)
- Degvielas cenas Latvijā – zemākas nekā vidēji ES (+ VIDEO)
- Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO)
- Cik ilgi Latvijas valsts ceļi neatjaunos vēl 110 km/h uz Rīgas-Jūrmalas šosejas — jau 19.03.2026?
